Havarijní pojištění Mitsubishi Eclipse Cross

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny

Jak porovnat havarijní pojištění pro Mitsubishi Eclipse Cross?

SUV Mitsubishi Eclipse Cross vzniklo v roce 2017, rychle si získalo oblibu a najdete ho i v oficiální české nabídce. Část svého názvu převzalo od dříve vyráběného sportovního kupé Mitsubishi Eclipse, se kterým na první pohled nemá nic společného, ale pár průsečíků se ve vlastnostech těchto vozů přece jen najde.

Vydařené SUV

Ačkoliv je Mitsubishi Eclipse Cross v mnoha směrech naprosto jiným automobilem než sportovní kupé, které původně název Eclipse neslo, stojí na podobných pilířích. Mitsubishi Eclipse Cross se totiž pyšní skvělými jízdními vlastnostmi, zajímavým designem a kvalitním zpracováním. I přes vyšší podvozek dobře snáší ostřejší jízdu a v zatáčkách vás vždy podrží.

Mitsubishi Eclipse Cross si můžete pořídit s pohonem pouze předních, nebo všech čtyř kol. Je to ale právě čtyřkolka, která vůz dokáže výrazně odlišit od konkurence. Pohon všech kol od Mitsubishi totiž už dlouhé roky patří k tomu nejlepšímu na trhu. Díky režimům pro různé situace si můžete být jisti, že projedete jakýmkoliv terénem. Také automatická CVT převodovka funguje excelentně, řadí naprosto plynule a o jejím chodu ani nebudete vědět.

Ve výbavě samozřejmě nechybí ani všechny aktuálně dostupné technologie pro maximální bezpečnost a komfort na cestách. Z testu EuroNCAP si Mitsubishi Eclipse Cross odneslo plných pět hvězdiček. Celkově tak jde o velice vydařený automobil a není divu, že se v Japonsku stal také autem roku.

Sjednat havarijní pojištění

Jak najít nejlepší havarijní pojištění pro Mitsubishi Eclipse Cross?

Havarijní pojištění nabízí většina českých pojišťoven. Pro zákazníky tím vzniká výhodné prostředí, protože mohou vybírat z velkého množství produktů. Jak se ale v široké nabídce vyznat? Pomůže online kalkulačka.

V kalkulačce postačí vyplnit základní údaje o vás a vašem Mitsubishi Eclipse Cross a během chvilky můžete brouzdat kompletní dostupnou nabídkou. U všech kalkulací najdete cenu, výši spoluúčasti, rozsah krytí i seznam dostupných připojištění. Snadno tak najdete ten správný produkt pro vás a nemůže se vám stát, že byste za havarijní pojištění zaplatili zbytečně vysokou cenu.

Sjednat havarijní pojištění
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).