Povinné ručení Maserati Levante

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Jak najít povinné ručení pro Maserati Levante?

Maserati patří mezi tradiční italské automobilky a vždy se zaměřovalo na sportovní vozy. V roce 2016 ale do nabídky přibyl vůz zcela odlišné kategorie - SUV Maserati Levante. Italský výrobce se tak vydal stejnou cestou jako Porsche, Bentley nebo Lamborghini. A tohoto kroku určitě nemusí litovat. Levante se totiž rychle stalo nejprodávanějším automobilem s trojzubcem na masce.

Praktické, sportovní, brutální

Levante měří na délku přes 5 metrů a váží více než 2,1 tuny. Rozměry jsou ale prakticky využity a uvnitř vozu si všichni pasažéři mohou užívat dostatek prostoru. Prostorný je i zavazadlový prostor, do kterého můžete naskládat až 580 litrů nákladu.

Prakticky zaměřeným zákazníkům udělá radost také základní motor. Naftový třílitr vozu propůjčuje dostatečný výkon 271 koní a jeho spotřeba se dá dostat i pod sedm litrů. Příznivci rychlejšího svezení ale nejspíš sáhnou po 424koňovém benzínovém třílitru, případně po nejvýkonnější motorizaci z nabídky. Tou je 3,8litrový osmiválec s výkonem 580 koní, se kterým se z nuly na sto dostanete za 4,1 sekundy.

Ať už si vyberete jakoukoliv motorizaci, poháněna budou vždy všechna čtyři kola a hladké řazení zajistí osmistupňový automat. Podvozek není extra vysoký a postará se o perfektní jízdní vlastnosti.

V Maserati Levante nechybí ani moderní bezpečnostní systémy jako adaptivní tempomat, automatické brzdění, udržování v jízdním pruhu či sledování mrtvého úhlu. O lepší osvětlení při nočních cestách se postarají adaptivní LED světlomety, které při zatáčení osvětlují zatáčku a automaticky tlumí dálková světla, aby neoslňovala protijedoucí řidiče.

Spočítat povinné ručení

Najděte povinné ručení pro Maserati Levante během několika minut

Pokud chcete najít optimální povinné ručení, je třeba porovnat více nabídek. Ceny se totiž napříč trhem mohou značně rozcházet i u parametrově podobných produktů. Konečnou cenu povinného ručení navíc z velké části ovlivňuje výkon a objem motoru, u Maserati Levante se tak nabídky mohou svou cenou lišit o to více.

Získejte přehled o aktuální nabídce během chvilky. Využijte online kalkulačku, ve které stačí vyplnit několik údajů o vás a vašem vozu. Hned po jejich vyplnění se vám zobrazí kompletní nabídka.

U každé kalkulace uvidíte cenu, výši pojistného plnění, služby zahrnuté v ceně a možná připojištění. Snadno tak najdete správné povinné ručení přesně pro vás. Výběr vám může usnadnit tip pojišťovacího experta, který vám podle vyplněných údajů doporučí jeden konkrétní produkt.

Kalkulace povinného ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.