Povinné ručení Maserati Levante

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Jak najít povinné ručení pro Maserati Levante?

Maserati patří mezi tradiční italské automobilky a vždy se zaměřovalo na sportovní vozy. V roce 2016 ale do nabídky přibyl vůz zcela odlišné kategorie - SUV Maserati Levante. Italský výrobce se tak vydal stejnou cestou jako Porsche, Bentley nebo Lamborghini. A tohoto kroku určitě nemusí litovat. Levante se totiž rychle stalo nejprodávanějším automobilem s trojzubcem na masce.

Praktické, sportovní, brutální

Levante měří na délku přes 5 metrů a váží více než 2,1 tuny. Rozměry jsou ale prakticky využity a uvnitř vozu si všichni pasažéři mohou užívat dostatek prostoru. Prostorný je i zavazadlový prostor, do kterého můžete naskládat až 580 litrů nákladu.

Prakticky zaměřeným zákazníkům udělá radost také základní motor. Naftový třílitr vozu propůjčuje dostatečný výkon 271 koní a jeho spotřeba se dá dostat i pod sedm litrů. Příznivci rychlejšího svezení ale nejspíš sáhnou po 424koňovém benzínovém třílitru, případně po nejvýkonnější motorizaci z nabídky. Tou je 3,8litrový osmiválec s výkonem 580 koní, se kterým se z nuly na sto dostanete za 4,1 sekundy.

Ať už si vyberete jakoukoliv motorizaci, poháněna budou vždy všechna čtyři kola a hladké řazení zajistí osmistupňový automat. Podvozek není extra vysoký a postará se o perfektní jízdní vlastnosti.

V Maserati Levante nechybí ani moderní bezpečnostní systémy jako adaptivní tempomat, automatické brzdění, udržování v jízdním pruhu či sledování mrtvého úhlu. O lepší osvětlení při nočních cestách se postarají adaptivní LED světlomety, které při zatáčení osvětlují zatáčku a automaticky tlumí dálková světla, aby neoslňovala protijedoucí řidiče.

Spočítat povinné ručení

Najděte povinné ručení pro Maserati Levante během několika minut

Pokud chcete najít optimální povinné ručení, je třeba porovnat více nabídek. Ceny se totiž napříč trhem mohou značně rozcházet i u parametrově podobných produktů. Konečnou cenu povinného ručení navíc z velké části ovlivňuje výkon a objem motoru, u Maserati Levante se tak nabídky mohou svou cenou lišit o to více.

Získejte přehled o aktuální nabídce během chvilky. Využijte online kalkulačku, ve které stačí vyplnit několik údajů o vás a vašem vozu. Hned po jejich vyplnění se vám zobrazí kompletní nabídka.

U každé kalkulace uvidíte cenu, výši pojistného plnění, služby zahrnuté v ceně a možná připojištění. Snadno tak najdete správné povinné ručení přesně pro vás. Výběr vám může usnadnit tip pojišťovacího experta, který vám podle vyplněných údajů doporučí jeden konkrétní produkt.

Kalkulace povinného ručení
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).