Havarijní pojištění Maserati Levante

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

Jak vybrat havarijní pojištění pro Maserati Levante?

Legendární italská automobilka Maserati se v roce 2016 rozhodla vstoupit do nového segmentu. Stejně jako jiné sportovní značky, u kterých by dříve podobný krok působil podivně, vstoupila do segmentu SUV. Model Levante se stal nejprodávanějším vozem v nabídce Maserati a nepochybně tak šlo o krok správným směrem.

Neobyčejné SUV

Ačkoliv se to některým automobilovým fanouškům nemusí pozdávat, zájem o vozy SUV je zkrátka obrovský a už pomohl prodejům nejedné luxusní automobilky. Maserati Levante je tak logickým krokem, který se italskému výrobci vyplácí. A důležité je, že si model Levante udržuje sportovní duši, která se projevuje na jeho designu i jízdních vlastnostech.

I když je Maserati Levante delší než 5 metrů a váží přes 2 tuny, nijak obrovsky nepůsobí. Vedle elegantního designu tomu napomáhá také poměrně nízký podvozek, který zajišťuje také lepší jízdní vlastnosti a je až překvapivě pohodlný. Auto na silnici dobře sedí, skvěle se řídí a obzvlášť s nejvýkonnější motorizací rozhodně nezapadne do nevýrazné šedi.

Nafta, nebo osmiválec od Ferrari?

Motory jsou na výběr tři. Praktiky potěší naftový třílitr s výkonem 271 koní. Fanoušci značky asi ocení spíše benzinový agregát se stejným objemem a výkonem 424 koňských sil. Na fajnšmekry potom čeká 3,8litrový osmiválec s brutálním výkonem 572 koní, který má na svědomí automobilka Ferrari a jde o skutečný skvost.

Výkon motoru je vždy přenášen na všechna čtyři kola, nehledě na zvolenou motorizaci. O řazení se stará výhradně osmistupňový automat, ale pokud budete chtít řadit ručně, umožní vám to pádla pod volantem. S nejsilnějším motorem vůz pokoří stokilometrovou rychlost za 4,1 sekundy a zrychlovat přestane až na 300 kilometrech v hodině. Vzhledem k rozměrům a hmotnosti jde o více než solidní výkon.

Optimální havarijní pojištění pro Maserati Levante hledejte na webu

Hledat havarijní pojištění na vlastní pěst může být nelehký úkol. Najdete ho v nabídce skoro všech pojišťoven, někdy i v několika variantách. Ceny se u jednotlivých společností mohou značně lišit, i když nabízí havarijní pojištění s podobnými parametry.

U Maserati Levante, jehož cena přesahuje čtyři miliony korun, se ceny mohou rozcházet ještě více, protože jsou z velké části ovlivněny hodnotou automobilu. Vždy se tak vyplatí porovnat více nabídek.

Nejsnazší cestou, jak havarijní pojištění najít, je využití online kalkulačky. V té vyplníte pouze několik údajů a během okamžiku můžete procházet kompletní dostupnou nabídku. U všech kalkulací najdete cenu, výši spoluúčasti, rozsah krytí i dostupná připojištění. Snadno si tak vyberete to správné havarijní pojištění pro vás.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.