Povinné ručení Lamborghini Huracán

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Jak najít povinné ručení pro Lamborghini Huracán?

Základním modelům italské automobilky Lamborghini se už po generace přezdívá “baby Lambo”. Aktuálně toto přízvisko nese model Huracán, který se svým výkonem sice nevyrovná silnějším sourozencům, pořád ho ale má na rozdávání.

Brutální výkon a vyladěný podvozek

Lamborghini Huracán v roce 2014 nahradilo model Gallardo, který v té době držel titul nejprodávanějšího Lamborghini všech dob. Huracánu k překonání rekordních prodejů stačilo pět let a nyní spokojeně kraluje tabulce nejúspěšnějších vozů Lamborghini.

Design Huracánu zůstává typicky široký a nízký. Podvozek ale umí být překvapivě vlídný a dobře pracuje i při jízdě po běžných silnicích, za což vděčí především použitým magnetickým tlumičům. V nabídce je verze s pevnou střechou i kabriolet Spyder.

Desetiválcový motor má objem 5,2 litru a aktuální generaci vozu poskytuje 640 koní výkonu, které auto vystřelí z nuly na stokilometrovou rychlost za pouhé 2,9 sekundy, resp. 3,1 sekundy u Spyderu. Masivní výkon může být přenášen buď čistě na zadní, nebo na všechna kola.

Spočítat povinné ručení

Speciální edice s českou stopou

Lamborghini uvedlo na trh také několik speciálně upravených verzí Huracánu. U italské policie slouží typ LP 610-4 Polizia a z výrobní haly vyjela také varianta pro samotného papeže - LP 580-2 Pope Francis. Vznikl pouze jeden kus, papež František jej vlastnoručně podepsal a věnoval ho do charitativní loterie. Tu s obrovským štěstím vyhrál Čech, který získanou raritu nabídl dále k prodeji.

Najděte povinné ručení pro Lamborghini Huracán během pár minut

Cenu povinného ručenípovinného ručení do velké míry ovlivňuje motorizace vozu. U supersportovního Lamborghini Huracán se tak ceny napříč trhem rozchází ještě výrazněji než u běžných vozů. Při výběru vhodného produktu je dobré věnovat pozornost také parametrům jako výše pojistného plnění nebo rozsah služeb v ceně.

Optimální povinné ručení vám pomůže najít online kalkulačka. Do té stačí vyplnit základní vlastnosti vozu a několik osobních údajů. U všech nabídek pak najdete vedle ceny také všechny parametry jednotlivých produktů. A jakmile si některé povinné ručení vyberete, online si ho také sjednáte.

Kalkulace povinného ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.