Cestovní pojištění – srovnání cen

Jak najít povinné ručení pro Lamborghini Huracán?

Základním modelům italské automobilky Lamborghini se už po generace přezdívá “baby Lambo”. Aktuálně toto přízvisko nese model Huracán, který se svým výkonem sice nevyrovná silnějším sourozencům, pořád ho ale má na rozdávání.

Brutální výkon a vyladěný podvozek

Lamborghini Huracán v roce 2014 nahradilo model Gallardo, který v té době držel titul nejprodávanějšího Lamborghini všech dob. Huracánu k překonání rekordních prodejů stačilo pět let a nyní spokojeně kraluje tabulce nejúspěšnějších vozů Lamborghini.

Design Huracánu zůstává typicky široký a nízký. Podvozek ale umí být překvapivě vlídný a dobře pracuje i při jízdě po běžných silnicích, za což vděčí především použitým magnetickým tlumičům. V nabídce je verze s pevnou střechou i kabriolet Spyder.

Desetiválcový motor má objem 5,2 litru a aktuální generaci vozu poskytuje 640 koní výkonu, které auto vystřelí z nuly na stokilometrovou rychlost za pouhé 2,9 sekundy, resp. 3,1 sekundy u Spyderu. Masivní výkon může být přenášen buď čistě na zadní, nebo na všechna kola.

Spočítat povinné ručení

Speciální edice s českou stopou

Lamborghini uvedlo na trh také několik speciálně upravených verzí Huracánu. U italské policie slouží typ LP 610-4 Polizia a z výrobní haly vyjela také varianta pro samotného papeže - LP 580-2 Pope Francis. Vznikl pouze jeden kus, papež František jej vlastnoručně podepsal a věnoval ho do charitativní loterie. Tu s obrovským štěstím vyhrál Čech, který získanou raritu nabídl dále k prodeji.

Najděte povinné ručení pro Lamborghini Huracán během pár minut

Cenu povinného ručení do velké míry ovlivňuje motorizace vozu. U supersportovního Lamborghini Huracán se tak ceny napříč trhem rozchází ještě výrazněji než u běžných vozů. Při výběru vhodného produktu je dobré věnovat pozornost také parametrům jako výše pojistného plnění nebo rozsah služeb v ceně.

Optimální povinné ručení vám pomůže najít online kalkulačka. Do té stačí vyplnit základní vlastnosti vozu a několik osobních údajů. U všech nabídek pak najdete vedle ceny také všechny parametry jednotlivých produktů. A jakmile si některé povinné ručení vyberete, online si ho také sjednáte.

Kalkulace povinného pojištění
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2