Povinné ručení Lamborghini Huracán

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

povinné ručení

Jak najít povinné ručení pro Lamborghini Huracán?

Základním modelům italské automobilky Lamborghini se už po generace přezdívá “baby Lambo”. Aktuálně toto přízvisko nese model Huracán, který se svým výkonem sice nevyrovná silnějším sourozencům, pořád ho ale má na rozdávání.

Brutální výkon a vyladěný podvozek

Lamborghini Huracán v roce 2014 nahradilo model Gallardo, který v té době držel titul nejprodávanějšího Lamborghini všech dob. Huracánu k překonání rekordních prodejů stačilo pět let a nyní spokojeně kraluje tabulce nejúspěšnějších vozů Lamborghini.

Design Huracánu zůstává typicky široký a nízký. Podvozek ale umí být překvapivě vlídný a dobře pracuje i při jízdě po běžných silnicích, za což vděčí především použitým magnetickým tlumičům. V nabídce je verze s pevnou střechou i kabriolet Spyder.

Desetiválcový motor má objem 5,2 litru a aktuální generaci vozu poskytuje 640 koní výkonu, které auto vystřelí z nuly na stokilometrovou rychlost za pouhé 2,9 sekundy, resp. 3,1 sekundy u Spyderu. Masivní výkon může být přenášen buď čistě na zadní, nebo na všechna kola.

Speciální edice s českou stopou

Lamborghini uvedlo na trh také několik speciálně upravených verzí Huracánu. U italské policie slouží typ LP 610-4 Polizia a z výrobní haly vyjela také varianta pro samotného papeže - LP 580-2 Pope Francis. Vznikl pouze jeden kus, papež František jej vlastnoručně podepsal a věnoval ho do charitativní loterie. Tu s obrovským štěstím vyhrál Čech, který získanou raritu nabídl dále k prodeji.

Najděte povinné ručení pro Lamborghini Huracán během pár minut

Cenu povinného ručenípovinného ručení do velké míry ovlivňuje motorizace vozu. U supersportovního Lamborghini Huracán se tak ceny napříč trhem rozchází ještě výrazněji než u běžných vozů. Při výběru vhodného produktu je dobré věnovat pozornost také parametrům jako výše pojistného plnění nebo rozsah služeb v ceně.

Optimální povinné ručení vám pomůže najít online kalkulačka. Do té stačí vyplnit základní vlastnosti vozu a několik osobních údajů. U všech nabídek pak najdete vedle ceny také všechny parametry jednotlivých produktů. A jakmile si některé povinné ručení vyberete, online si ho také sjednáte.

Blog

 • Předání vánočních dárků
  25. září 2023|Nikola Zatloukalová
  S těmito tipy vás vánoční nákupy nezruinují

  Vánoce znamenají nemalé výdaje nejen za vánoční dárky, ale i potraviny nebo výzdobu. Kromě nákupního seznamu, online nakupování a pořizování dárků v průběhu celého roku vás zachrání následující tipy.

 • motorkář v Alpách
  23. září 2023|Petr Pohůdka
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Kvalitní a bezpečné oblečení, uzamykatelné kufry na motorku nebo povinná výbava přizpůsobená navštěvovaným zemím. Vícedenní výlety na dvou kolech vyžadují delší přípravu. Jaká výbava vám na dlouhých cestách přijde vhod?

 • Krádež auta - zloděj otevírá zámek na dveřích
  21. září 2023|Petr Woff
  10 nejčastěji kradených automobilů: Najdete v seznamu svoji značku?

  Moderní auta jsou stále sofistikovanější, ale pozadu nezůstávají ani zloději. Dříve používali hrubou sílu, která by jim dneska nestačila, takže se naučili různé elektrikářské a programátorské finty. V absolutním bezpečí není žádný vůz, některé modely však mizejí častěji než jiné. Jaké riziko hrozí Škodovce, Volkswagenu, Fordu a dalším automobilům?

 • Platba kreditní kartou
  19. září 2023|Magdaléna Kubečková
  Využijte kreditní kartu na maximum

  Umí vydělat několik procent z nákupu, nabízí zajímavé bonusy, pomůže vám překlenout čekání na výplatu. Můžete s ní bezpečně platit na internetu a v cizině vám usnadní půjčení auta. Když s ní ale neumíte pořádně zacházet, zaplatíte desítky procent navíc na úrocích. Víte, jaké jsou výhody a nevýhody kreditní karty?

 • Žárovka s mincemi v pozadí
  18. září 2023|Petr Woff
  Dodavatelé nabízejí energie pod cenovým stropem. Komu se vyplatí?

  Energie na evropských burzách zlevnily, a proto dodavatelé vydali nové ceníky. Společnosti ČEZ, E.ON, innogy, PRE nebo Pražská plynárenská nabízejí elektřinu a zemní plyn pod cenovými stropy, které stanovila vláda. Není však jisté, zda se v blízké budoucnosti dočkáme ještě výraznějších slev. Proto zvažte, jestli v současnosti uzavřete delší cenovou fixaci, nebo volnější smlouvu.

 • Zabezpečení motorky - zámek na kolo
  17. září 2023|Petr Pohůdka
  Zabezpečení motorky: Jak zastavit zloděje

  Lankové a řetězové zámky, zámek kotoučové brzdy s alarmem nebo GPS lokátor. Zabezpečení motorky proti krádeži má různou podobu. Který způsob ochrany je nejlepší? Záleží na konkrétní situaci. Nejlépe uděláte, když zkombinujete více prvků.

 • Figurka Lego
  15. září 2023|Jana Březinová
  LEGO, akční figurky a další sběratelské kousky. Jak je pojistit?

  V kostičkách LEGO nebo pár sběratelských kartičkách můžete mít doma stovky tisíc korun, a tak by vám nemělo chybět kvalitní pojištění. Netradiční sběratelské předměty můžete zahrnout do běžného pojištění domácnosti nebo je pojistit jako sbírku – pak se vám bude hodit znalecký posudek.

 • Kalkulačka a papíry s grafy
  13. září 2023|Petr Woff
  Sankce za předčasné splacení hypotéky mají stoupnout až na desetitisíce Kč. Jak se jim vyhnete?

  Vláda chce dovolit bankám, aby pokutovaly svoje klienty za předčasné splacení hypotečních úvěrů. Někteří občané by potom museli uhradit navíc až 2 % z předčasně splacené části celkové jistiny. V navrženém zákoně jsou však popsány situace, kdy můžete hypotéku bezproblémově umořit ještě předtím, než skončí její fixace. Pokuta se vám vyhne, třeba když prodáte svou nemovitost nebo se rozvedete. 

 • Muž na motorce
  11. září 2023|Jana Březinová
  Pojištění na motorku: Jak se liší od pojištění auta?

  Povinné ručení na motorku je levnější oproti autu, naopak za pojištění havárie si výrazně připlatíte. Neměli byste podcenit pojištění odcizení, protože motorky se více kradou. Co dalšího byste měli vědět o pojištění motorky?

 • Žena sedí s nohama v ponožkách u topení
  09. září 2023|Petr Pohůdka
  Topná sezona začíná: 5 tipů, na co nezapomenout

  Údržba kotle a komínu, odvzdušnění radiátorů nebo správné nastavení termostatu. Na topnou sezonu se raději připravte s dostatečným předstihem – zejména pokud potřebujete využít služeb profesionálů. Dobrá příprava vám navíc může přinést významné úspory. Na co před startem topné sezony nezapomenout?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.