Havarijní pojištění Lamborghini Huracán

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

Jak vybrat havarijní pojištění pro Lamborghini Huracán?

Lamborghini Huracán je nositelem přezdívky “baby Lambo”. Není totiž tak brutální a drahé jako vlajková loď italské automobilky. Výkonu má ale spoustu a díky magnetickým tlumičům se hodí i do běžného provozu. A zákazníci ho milují. Stačilo pouhých pět let a svými prodeji překonal svého veleúspěšného předchůdce – model Gallardo.

Na stovce pod tři sekundy

Huracán je dostupný ve dvou variantách. Klasické kupé s pevnou střechou doplňuje kabriolet Spyder. V roce 2019 prošel Huracán faceliftem, v rámci kterého došlo k drobné úpravě vzhledu a navýšení výkonu.

O pohon se stále stará 5,2 litrový desetiválec, výkon motoru ale poskočil o 30 koní na celkových 640 koňských sil. Ty vůz dostanou z nuly na sto za 2,9 sekundy. O řazení se stará výhradně sedmistupňový automat, pomocí pádel pod volantem je ale možné řadit i manuálně. V nabídce najdete vedle ryzí zadokolky také verzi s pohonem všech čtyř kol.

Nejvzácnější kus v českých rukou

Zákazníci prémiových automobilek milují speciální edice vozů, o které si mohou rozšířit svou sbírku. Nejvzácnějším vyrobeným kouskem se stalo Lamborghini Huracán LP 580-2 Pope Francis. Vznikl pouze jeden kus, který byl věnován papeži Františkovi. Ten mu požehnal, podepsal kapotu a věnoval ho dále do dobročinné loterie. A aby příběh tohoto vozu nabyl ještě větší zajímavosti, v loterii ho vyhrál Čech! Ten ho však hned po převzetí nabídl k prodeji.

Nejlepší havarijní pojištění pro Lamborghini Huracán hledejte online

Najít ideální havarijní pojištění může být poměrně složité. Nabízí ho spousta tuzemských pojišťoven a často v několika variantách. I parametrově podobné produkty se navíc u různých společností mohou cenově lišit. Jelikož se při výpočtu ceny přikládá velká váha výkonu a hodnotě automobilu, ceny havarijního pojištění se u výkonných a drahých vozů jako Lamborghini Huracán rozcházejí ještě výrazněji.

Usnadněte si práci a porovnejte dostupné nabídky přes online kalkulačku. V té vyplníte pouze několik údajů o vás a vašem autě a během chvíle můžete brouzdat kompletní nabídkou. U všech kalkulací najdete cenu, výši spoluúčasti, seznam pojištění v ceně a dostupná připojištění. Můžete si tak pohodlně vybrat havarijní pojištění přesně pro vás.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.