Havarijní pojištění Lamborghini Gallardo

 • Online srovnání

 • Vše vyřídíte pohodlně od PC

 • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

 • Úspora až 50 %

  Spočítat ceny

Jak najít vhodné havarijní pojištění pro Lamborghini Gallardo?

Lamborghini Gallardo je velice úspěšný supersportovní vůz, který se velkou měrou podílel na záchraně slavné italské automobil. Vyráběl se od roku 2003 a jeho produkce trvala rovných 10 let. V roce 2014 bylo Gallardo nahrazeno modelem Huracán.

Nejúspěšnější model všech dob

Když se automobilka Lamborghini po vleklých finančních potížích zařadila do koncernu Volkswagen, byla na tom dost bledě. Prodeje byly nízké a vývoj nových vozů strádal. Nový model Gallardo ale potíže dokonale ukončil. Za 10 let výroby se prodalo celkem 14 022 kusů, což z Gallarda dělá nejúspěšnější Lamborghini všech dob.

Čím si Gallardo získalo své zákazníky?

V rámci koncernu Volkswagen se značka Lamborghini dostala pod křídla Audi, což se ukázalo jako geniální tah. Audi perfektně využilo své zkušenosti s výrobou sportovních vozů a Gallardo se stalo kultovním automobilem. Zákazníky uchvátily především perfektní jízdní vlastnosti a vydařený desetiválec, který autu propůjčoval až 570 koní. Nejvýkonnější verze se na stovku dostane za 3,4 sekundy a dokáže překonat 320kilometrovou rychlost.

Sjednat havarijní pojištění

Gallardo bylo zpočátku dostupné pouze jako kupé s pohonem všech kol. Výběr se ale postupem času značně rozšířil, což modelu přineslo ještě větší oblibu. Nabídka se rozrostla o otevřený Spyder, zadokolku a na trh se postupně dostalo také několik speciálních edicí. Motory bylo možné spojit s automatickou i manuální převodovkou, takže si na své přišel opravdu každý fanoušek ostré jízdy.

Najděte optimální havarijní pojištění pro Lamborghini Gallardo za pár minut

Cenu havarijního pojištění ovlivňuje z velké části motorizace a hodnota vozidla. U tak výkonného a drahého vozu, kterým Lamborghini Gallardo beze sporu je, tak cena havarijního pojištění může dosahovat opravdu vysokých částek. Ceny jednotlivých produktů se napříč trhem liší, i když nabízí podobné parametry. Cenu havarijního pojištění ovlivňuje z velké části motorizace a hodnota vozidla. U tak výkonného a drahého vozu, kterým Lamborghini Gallardo beze sporu je, tak cena havarijního pojištění může dosahovat opravdu vysokých částek. Ceny jednotlivých produktů se napříč trhem liší, i když nabízí podobné parametry.

Proto se vždy vyplatí porovnání více nabídek, díky kterému je na havarijním pojištění možné ušetřit i desítky procent. Srovnání vám navíc pomůže nejen s hledáním slušné ceny, ale také určitých parametrů. Ať už vás zajímá výše spoluúčasti nebo rozsah pojistného krytí.

Chci porovnat havarijní pojištění

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.