Havarijní pojištění Lamborghini Gallardo

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

Jak najít vhodné havarijní pojištění pro Lamborghini Gallardo?

Lamborghini Gallardo je velice úspěšný supersportovní vůz, který se velkou měrou podílel na záchraně slavné italské automobil. Vyráběl se od roku 2003 a jeho produkce trvala rovných 10 let. V roce 2014 bylo Gallardo nahrazeno modelem Huracán.

Nejúspěšnější model všech dob

Když se automobilka Lamborghini po vleklých finančních potížích zařadila do koncernu Volkswagen, byla na tom dost bledě. Prodeje byly nízké a vývoj nových vozů strádal. Nový model Gallardo ale potíže dokonale ukončil. Za 10 let výroby se prodalo celkem 14 022 kusů, což z Gallarda dělá nejúspěšnější Lamborghini všech dob.

Čím si Gallardo získalo své zákazníky?

V rámci koncernu Volkswagen se značka Lamborghini dostala pod křídla Audi, což se ukázalo jako geniální tah. Audi perfektně využilo své zkušenosti s výrobou sportovních vozů a Gallardo se stalo kultovním automobilem. Zákazníky uchvátily především perfektní jízdní vlastnosti a vydařený desetiválec, který autu propůjčoval až 570 koní. Nejvýkonnější verze se na stovku dostane za 3,4 sekundy a dokáže překonat 320kilometrovou rychlost.

Gallardo bylo zpočátku dostupné pouze jako kupé s pohonem všech kol. Výběr se ale postupem času značně rozšířil, což modelu přineslo ještě větší oblibu. Nabídka se rozrostla o otevřený Spyder, zadokolku a na trh se postupně dostalo také několik speciálních edicí. Motory bylo možné spojit s automatickou i manuální převodovkou, takže si na své přišel opravdu každý fanoušek ostré jízdy.

Najděte optimální havarijní pojištění pro Lamborghini Gallardo za pár minut

Cenu havarijního pojištění ovlivňuje z velké části motorizace a hodnota vozidla. U tak výkonného a drahého vozu, kterým Lamborghini Gallardo beze sporu je, tak cena havarijního pojištění může dosahovat opravdu vysokých částek. Ceny jednotlivých produktů se napříč trhem liší, i když nabízí podobné parametry. Cenu havarijního pojištění ovlivňuje z velké části motorizace a hodnota vozidla. U tak výkonného a drahého vozu, kterým Lamborghini Gallardo beze sporu je, tak cena havarijního pojištění může dosahovat opravdu vysokých částek. Ceny jednotlivých produktů se napříč trhem liší, i když nabízí podobné parametry.

Proto se vždy vyplatí porovnání více nabídek, díky kterému je na havarijním pojištění možné ušetřit i desítky procent. Srovnání vám navíc pomůže nejen s hledáním slušné ceny, ale také určitých parametrů. Ať už vás zajímá výše spoluúčasti nebo rozsah pojistného krytí.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.