Povinné ručení Lamborghini Gallardo

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Kde sjednat povinné ručení pro Lamborghini Gallardo?

Italská automobilka Lamborghini se dlouhá léta potýkala s finančními problémy. Vývoj nových vozů zaostával za konkurencí a prodejům se nedařilo. V roce 1998 po několikáté změnila majitele a stala se součástí koncernu Volkswagen. Ten značku zařadil pod křídla automobilky Audi a německým inženýrům se podařilo vyvinout vůz, který se stal historicky nejprodávanějším modelem značky a rázně ukončil její vleklé problémy.

Nejprodávanější Lamborghini všech dob

Výroba Gallarda začala v roce 2003 a model v nabídce vydržel rovných deset let, během kterých si své majitele našlo celkem 14 022 kusů. Lamborghini Gallardo se tak stalo suverénně nejprodávanějším modelem všech dob a postavilo automobilku zpět na nohy.

Gallardo zákazníky oslovilo především svým vydařeným designem, jízdními vlastnostmi a plnokrevným desetiválcem pod kapotou. Nejvýkonnější varianty dosahují 570koňového výkonu, díky kterému se dostanou z nuly na sto za 3,4 sekundy a zrychlovat přestanou až na 325kilometrové rychlosti. Převodovku si mohl vybrat každý podle svého gusta, v nabídce byl šestistupňový manuál i automat.

Spočítat povinné ručení

Závodní speciály a limitované edice

Díky prodejním úspěchům si Lamborghini mohlo dovolit vyvíjet také závodní verze a speciální limitované edice vozu. Asi nejzajímavější z nich je verze LP 550-2 Valentino Balboni, která byla vytvořena na počest zaměstnance, jehož jméno nese. Valentina v roce 1967 najal samotný zakladatel automobilky Ferrucio Lamborghini. V automobilce pracoval až do důchodu, většinu času jako testovací jezdec. Tento speciál byl prvním Gallardem, který měl náhon pouze na zadní kola, protože ho měl Balboni radši. Vyrobeno bylo 250 kusů.

Povinné ručení pro Lamborghini Gallardo vybírejte s rozvahou

Částku, kterou za povinné ručení zaplatíte, ovlivňuje především motorizace, značka a model automobilu. Každá pojišťovna při výpočtu postupuje jinak a ceny se tak výrazně liší i u podobných produktů. Vždy se tak vyplatí srovnat více nabídek, s čímž vám pomůže online kalkulačka.

U výkonných a drahých vozů se ceny rozcházejí ještě více než u běžných aut. O to více se vám porovnání vyplatí. Povinné ručení ale není jen o ceně, proto u každé nabídky najdete také výši pojistného plnění, seznam služeb v ceně a dostupná připojištění.

Kalkulace povinného ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.