Povinné ručení Lamborghini Gallardo

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

povinné ručení

Kde sjednat povinné ručení pro Lamborghini Gallardo?

Italská automobilka Lamborghini se dlouhá léta potýkala s finančními problémy. Vývoj nových vozů zaostával za konkurencí a prodejům se nedařilo. V roce 1998 po několikáté změnila majitele a stala se součástí koncernu Volkswagen. Ten značku zařadil pod křídla automobilky Audi a německým inženýrům se podařilo vyvinout vůz, který se stal historicky nejprodávanějším modelem značky a rázně ukončil její vleklé problémy.

Nejprodávanější Lamborghini všech dob

Výroba Gallarda začala v roce 2003 a model v nabídce vydržel rovných deset let, během kterých si své majitele našlo celkem 14 022 kusů. Lamborghini Gallardo se tak stalo suverénně nejprodávanějším modelem všech dob a postavilo automobilku zpět na nohy.

Gallardo zákazníky oslovilo především svým vydařeným designem, jízdními vlastnostmi a plnokrevným desetiválcem pod kapotou. Nejvýkonnější varianty dosahují 570koňového výkonu, díky kterému se dostanou z nuly na sto za 3,4 sekundy a zrychlovat přestanou až na 325kilometrové rychlosti. Převodovku si mohl vybrat každý podle svého gusta, v nabídce byl šestistupňový manuál i automat.

Závodní speciály a limitované edice

Díky prodejním úspěchům si Lamborghini mohlo dovolit vyvíjet také závodní verze a speciální limitované edice vozu. Asi nejzajímavější z nich je verze LP 550-2 Valentino Balboni, která byla vytvořena na počest zaměstnance, jehož jméno nese. Valentina v roce 1967 najal samotný zakladatel automobilky Ferrucio Lamborghini. V automobilce pracoval až do důchodu, většinu času jako testovací jezdec. Tento speciál byl prvním Gallardem, který měl náhon pouze na zadní kola, protože ho měl Balboni radši. Vyrobeno bylo 250 kusů.

Povinné ručení pro Lamborghini Gallardo vybírejte s rozvahou

Částku, kterou za povinné ručení zaplatíte, ovlivňuje především motorizace, značka a model automobilu. Každá pojišťovna při výpočtu postupuje jinak a ceny se tak výrazně liší i u podobných produktů. Vždy se tak vyplatí srovnat více nabídek, s čímž vám pomůže online kalkulačka.

U výkonných a drahých vozů se ceny rozcházejí ještě více než u běžných aut. O to více se vám porovnání vyplatí. Povinné ručení ale není jen o ceně, proto u každé nabídky najdete také výši pojistného plnění, seznam služeb v ceně a dostupná připojištění.

Blog

 • Krádež auta - zloděj otevírá zámek na dveřích
  21. září 2023|Petr Woff
  10 nejčastěji kradených automobilů: Najdete v seznamu svoji značku?

  Moderní auta jsou stále sofistikovanější, ale pozadu nezůstávají ani zloději. Dříve používali hrubou sílu, která by jim dneska nestačila, takže se naučili různé elektrikářské a programátorské finty. V absolutním bezpečí není žádný vůz, některé modely však mizejí častěji než jiné. Jaké riziko hrozí Škodovce, Volkswagenu, Fordu a dalším automobilům?

 • Platba kreditní kartou
  19. září 2023|Magdaléna Kubečková
  Využijte kreditní kartu na maximum

  Umí vydělat několik procent z nákupu, nabízí zajímavé bonusy, pomůže vám překlenout čekání na výplatu. Můžete s ní bezpečně platit na internetu a v cizině vám usnadní půjčení auta. Když s ní ale neumíte pořádně zacházet, zaplatíte desítky procent navíc na úrocích. Víte, jaké jsou výhody a nevýhody kreditní karty?

 • Žárovka s mincemi v pozadí
  18. září 2023|Petr Woff
  Dodavatelé nabízejí energie pod cenovým stropem. Komu se vyplatí?

  Energie na evropských burzách zlevnily, a proto dodavatelé vydali nové ceníky. Společnosti ČEZ, E.ON, innogy, PRE nebo Pražská plynárenská nabízejí elektřinu a zemní plyn pod cenovými stropy, které stanovila vláda. Není však jisté, zda se v blízké budoucnosti dočkáme ještě výraznějších slev. Proto zvažte, jestli v současnosti uzavřete delší cenovou fixaci, nebo volnější smlouvu.

 • Zabezpečení motorky - zámek na kolo
  17. září 2023|Petr Pohůdka
  Zabezpečení motorky: Jak zastavit zloděje

  Lankové a řetězové zámky, zámek kotoučové brzdy s alarmem nebo GPS lokátor. Zabezpečení motorky proti krádeži má různou podobu. Který způsob ochrany je nejlepší? Záleží na konkrétní situaci. Nejlépe uděláte, když zkombinujete více prvků.

 • Figurka Lego
  15. září 2023|Jana Březinová
  LEGO, akční figurky a další sběratelské kousky. Jak je pojistit?

  V kostičkách LEGO nebo pár sběratelských kartičkách můžete mít doma stovky tisíc korun, a tak by vám nemělo chybět kvalitní pojištění. Netradiční sběratelské předměty můžete zahrnout do běžného pojištění domácnosti nebo je pojistit jako sbírku – pak se vám bude hodit znalecký posudek.

 • Kalkulačka a papíry s grafy
  13. září 2023|Petr Woff
  Sankce za předčasné splacení hypotéky mají stoupnout až na desetitisíce Kč. Jak se jim vyhnete?

  Vláda chce dovolit bankám, aby pokutovaly svoje klienty za předčasné splacení hypotečních úvěrů. Někteří občané by potom museli uhradit navíc až 2 % z předčasně splacené části celkové jistiny. V navrženém zákoně jsou však popsány situace, kdy můžete hypotéku bezproblémově umořit ještě předtím, než skončí její fixace. Pokuta se vám vyhne, třeba když prodáte svou nemovitost nebo se rozvedete. 

 • Muž na motorce
  11. září 2023|Jana Březinová
  Pojištění na motorku: Jak se liší od pojištění auta?

  Povinné ručení na motorku je levnější oproti autu, naopak za pojištění havárie si výrazně připlatíte. Neměli byste podcenit pojištění odcizení, protože motorky se více kradou. Co dalšího byste měli vědět o pojištění motorky?

 • Žena sedí s nohama v ponožkách u topení
  09. září 2023|Petr Pohůdka
  Topná sezona začíná: 5 tipů, na co nezapomenout

  Údržba kotle a komínu, odvzdušnění radiátorů nebo správné nastavení termostatu. Na topnou sezonu se raději připravte s dostatečným předstihem – zejména pokud potřebujete využít služeb profesionálů. Dobrá příprava vám navíc může přinést významné úspory. Na co před startem topné sezony nezapomenout?

 • Žena s účty počítá na kalkulačce
  08. září 2023|Jana Březinová
  Víte, co je kontokorent a kdy se vyplatí?

  Kontokorentní úvěr – zkráceně „kontokorent“ vám dovolí jít do minusu na vašem běžném účtu. Poskytne vám finanční rezervu a umožní zaplacení nečekaného výdaje, když si nechcete brát klasickou půjčku. Komu se kontokorent vyplatí a kdo by se mu měl raději vyhnout?

 • struktura-vydaju
  07. září 2023|Petr Woff
  Struktura výdajů domácnosti: Kolik a za co utrácejí chudí, průměrní a bohatí Češi?

  Tuzemské domácnosti platí především za bydlení a potraviny, následuje doprava a rekreace. Česká společnost je poměrně rovnostářská, ale přesto najdeme významné rozdíly mezi chudšími a bohatšími občany. Například nedávné zdražení elektrické a tepelné energie pociťují silněji senioři než průměrní a vysokopříjmoví zaměstnanci. Porovnejme, jakou strukturu mají výdaje našich domácností.

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.