Povinné ručení Lamborghini Gallardo

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Kde sjednat povinné ručení pro Lamborghini Gallardo?

Italská automobilka Lamborghini se dlouhá léta potýkala s finančními problémy. Vývoj nových vozů zaostával za konkurencí a prodejům se nedařilo. V roce 1998 po několikáté změnila majitele a stala se součástí koncernu Volkswagen. Ten značku zařadil pod křídla automobilky Audi a německým inženýrům se podařilo vyvinout vůz, který se stal historicky nejprodávanějším modelem značky a rázně ukončil její vleklé problémy.

Nejprodávanější Lamborghini všech dob

Výroba Gallarda začala v roce 2003 a model v nabídce vydržel rovných deset let, během kterých si své majitele našlo celkem 14 022 kusů. Lamborghini Gallardo se tak stalo suverénně nejprodávanějším modelem všech dob a postavilo automobilku zpět na nohy.

Gallardo zákazníky oslovilo především svým vydařeným designem, jízdními vlastnostmi a plnokrevným desetiválcem pod kapotou. Nejvýkonnější varianty dosahují 570koňového výkonu, díky kterému se dostanou z nuly na sto za 3,4 sekundy a zrychlovat přestanou až na 325kilometrové rychlosti. Převodovku si mohl vybrat každý podle svého gusta, v nabídce byl šestistupňový manuál i automat.

Spočítat povinné ručení

Závodní speciály a limitované edice

Díky prodejním úspěchům si Lamborghini mohlo dovolit vyvíjet také závodní verze a speciální limitované edice vozu. Asi nejzajímavější z nich je verze LP 550-2 Valentino Balboni, která byla vytvořena na počest zaměstnance, jehož jméno nese. Valentina v roce 1967 najal samotný zakladatel automobilky Ferrucio Lamborghini. V automobilce pracoval až do důchodu, většinu času jako testovací jezdec. Tento speciál byl prvním Gallardem, který měl náhon pouze na zadní kola, protože ho měl Balboni radši. Vyrobeno bylo 250 kusů.

Povinné ručení pro Lamborghini Gallardo vybírejte s rozvahou

Částku, kterou za povinné ručení zaplatíte, ovlivňuje především motorizace, značka a model automobilu. Každá pojišťovna při výpočtu postupuje jinak a ceny se tak výrazně liší i u podobných produktů. Vždy se tak vyplatí srovnat více nabídek, s čímž vám pomůže online kalkulačka.

U výkonných a drahých vozů se ceny rozcházejí ještě více než u běžných aut. O to více se vám porovnání vyplatí. Povinné ručení ale není jen o ceně, proto u každé nabídky najdete také výši pojistného plnění, seznam služeb v ceně a dostupná připojištění.

Kalkulace povinného ručení
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).