Povinné ručení Jeep

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Povinné ručení pro Jeep

Jeep

Značka Jeep patří do koncernu Chrysler. Slovo jeep se dnes používá i pro označení vozů stejného typu a tvaru. Název je odvozen od zkratky GP, což znamená „general purpouse“, tedy univerzální využití. Původně Jeep nebyl určen pro obecné využití, ale začínal jako výrobce zejména vojenských vozů. Dnes jsou automobily značky Jeep nepostradatelné v těžko přístupných oblastech, jelikož dokáží zdolat i velmi náročný terén.

První vozy Jeep byly součástí soutěže americké armády, které se účastnili i známá jména jako Ford. Požadavkem této soutěže byl lehký automobil s pohonem na všechny čtyři kola a maximální hmotností 590 kg, schopný uvézt dalších 272 kg.

Postupně se objevovali různé varianty vozů Jeep – od terénních, přes obojživelné, až po nákladní. Po druhé světové válce se začaly vyrábět i civilní vozidla Jeep. Úspěch měly zejména Jeep Cherokee a Comanche. Dnes je Jeep nejznámějším výrobcem terénních vozidel na světě.

Povinné ručení pro Jeep

Dříve byl Jeep zejména vojenským vozem, dnes je ale oblíbený i jako civilní vůz, který se dostane do horských a hůře přístupných oblastí. Zákonné povinné ručení pro Jeep ochrání vaši peněženku v případech, kdy nabouráte cizí auto, ale i plot nebo něco jiného. Náklady na škody vzniklé na majetku či zdravé třetí osobě za vás zaplatí pojišťovna, avšak jen do výše pojistného limitu. Ten je ze zákona stanoven na 35 milionů korun na škody na majetku a stejně tak i na škody na zdraví. Doporučujeme ale pojistný limit v případě povinného ručení pro Jeep navýšit alespoň na dvoj až trojnásobek, případně u obou zvolit výši pojistného limitu na 100 milionů korun.

Cena povinného ručení pro Jeep se bude odvíjet jak od lokality, tak od vašeho věku, řidičské historie, ale i od objemu motoru vašeho vozidla. Roli hraje i výše pojistných limitů či spoluúčasti. Porovnejte si s naší kalkulačkou ceny povinného ručení pro Jeep od jednotlivých pojišťoven a sjednejte si ho online – rychle a z pohodlí domova.

Spočítat povinné ručení

Při vybírání povinného ručení pro Jeep zohledněte několik aspektů, zejména limity plnění, tedy maximální proplacené částky pojišťovnou, asistenční služby, nebo doplňková pojištění. Hodit se vám může třeba pojištění předního skla, nebo pojištění proti poškození vlivem přírodního živlu. To využijete například tehdy, když vám na auto spadne větev, nebo vám jej poničí kroupy, či povodně.

Nejčastější modely Jeep pro povinné ručení

Jeep Compass

Jeep Cherokee

Jeep Liberty

Jeep Grand Cherokee

Jeep Commander

Jeep Wrangler

Jeep Patriot

Blog

 • Dům a domácnost
  02. května 2022|Jana Březinová
  Jak se vyhnout požáru v domácnosti

  Většina požárů v domácnosti způsobí lidská chyba –⁠ neopatrnost, nedbalost nebo ponechání dětí či domácích mazlíčků bez dozoru. Přitom chvilka nepozornosti může zavinit obrovské škody na majetku a především zdraví. Zjistěte, jaké zásady dodržovat, abyste předešli požáru v domácnosti i jak se s ohněm vypořádat, aby byly škody co nejmenší.

 • Pojistná částka nemovitost - domeček s mincemi
  Dům a domácnost
  17. dubna 2022|Jana Březinová
  Jak správně stanovit pojistnou částku u pojištění majetku?

  U pojištění majetku si dejte pozor na správné určení pojistné částky. Jinak se může stát, že bude vaše nemovitost podpojištěná a v případě pojistné události vám pojišťovna neuhradí celou škodu. Pojistnou smlouvu byste také měli pravidelně aktualizovat, aby pojistná částka odpovídala aktuální hodnotě vašeho majetku.

 • lupič páčí okno
  Dům a domácnost
  Jak zabezpečit dům proti krádeži i živlům? Vsaďte na bezpečnostní dveře i kamery

  V průběhu roku 2021 Policie ČR evidovala 24 638 krádeží a 28 321 vloupání. Spolu s dalšími zločiny tak zjistila zhruba 71 400 majetkových trestných činů. Jak dům, byt či chatu zabezpečit a ochránit před zloději a živly?

 • žena ruce nad modelem baráku
  Dům a domácnost
  31. ledna 2022|Jana Poncarová
  8 tipů, kdy vám přijde vhod pojištění domácnosti a stavby

  Ač jste sebeopatrnější, můžou v životě nastat situace, které s vámi zacloumají a způsobí vám škody. Proto existuje pojištění. Pojistit si dnes můžete opravdu cokoliv, co je vám drahé. Vybavení domácnosti, sbírku umění i stavbu samotnou. Vysvětlíme vám, jaký je rozdíl mezi jednotlivými typy pojistek a proč vám v současné nejisté době přijdou vhod.

 • Satelit k televizi
  Dům a domácnost
  25. ledna 2022|Petr Pohůdka
  Satelitní televize: Čím se liší od jiných typů signálu?

  Okolo satelitní televize koluje řada mýtů a polopravd, které zákazníky od tohoto typu vysílání spíše odrazují. Jaká je ale realita? V čem spočívají výhody a nevýhody satelitní televize a co potřebujete pro příjem satelitního signálu?

 • Podpis smlouvy - model domu
  Dům a domácnost
  22. ledna 2022|Jana Poncarová
  Co vše kryje pojištění stavby?

  Každý, kdo má majetek, se ho snaží chránit. Ať už vlastníte rodinný dům, vilu, chatu nebo chalupu, jejich pojištění je na místě. Ukážeme vám, na co vše se vztahuje pojištění stavby a jaké možnosti pojištění nemovitosti aktuálně existují.

 • Matka s dcerou u vánočního stromu
  Dům a domácnost
  21. prosince 2021|Jana Březinová
  Bezpečný domov během Vánoc: Jak se chránit před požáry a jinými katastrofami

  Vánoce by měly být svátky klidu a pohody, někdy se ale kvůli malé chvilce nepozornosti promění v pohromu. To potvrzují i záchranáři, kteří každoročně zasahují u požárů a úrazů. Připomeňte si, jaká rizika na vás během Vánoc v domácnosti číhají a jak jim předcházet.

 • Obývací pokoj se zelenou sedačkou
  Dům a domácnost
  20. listopadu 2021|Vendula Flassig Vrablová
  Na co se vztahuje pojištění domácnosti? Na víc věcí, než byste možná čekali

  Pořídit si vysněný dům nebo byt je v dnešní době takovým malým vítězstvím. Stačí ale jeden nečekaný rozmar přírody nebo návštěva nenechavého zloděje a místo perfektně vybaveného interiéru vám zbydou oči pro pláč. Abyste bezpečně ochránili svůj majetek, je dobré sjednat si pojištění domácnosti. Na co všechno se tahle pojistka vztahuje a proč si ji neplést s pojištěním nemovitosti?

 • energie setreni
  EnergieDům a domácnost
  11. listopadu 2021|Monika Šaríková
  Co dělat, pokud máte vysoké zálohy na energie

  Přestože spousta lidi se teď bude snažit šetřit na spotřebě energií, výsledek se jim projeví až ve vyúčtování. Do té doby bude třeba platit vysoké zálohy, které však spousta domácností momentálně není schopna splácet. Přinášíme vám desatero rad, jak si tuto situaci alespoň trochu zlehčit.

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.