840 940 940 podpora@srovnejto.cz

Výhodné povinné ručení Jeep

  • Online srovnání pojišťoven
  • Jednoduše a rychle do 2 minut
  • Zelená karta ihned na Váš email
  • Úspora až 70 %
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
7 Zákazníků zde nyní srovnává
Povinné ručení Jeep
Spočítat
ceny
AXA ČP ČSOB Hasičská vzájemná pojišťovna Slavia pojišťovna Triglav Wüstenrot

Výhodné povinné ručení Jeep

2017-08-20

Dříve hlavně vojenské vozy, ale dnes nepostradatelný dopravní prostředek v nepřístupných a horských oblastech. Je jasné, že pokud nabourá, může to znamenat vyšší škody. Naštěstí povinné ručení Jeep, které je zákonem stanoveno, umožní, že je zaplatí pojišťovna. A to ať už se svým vozem této značky poškodíte jiný vůz, dům, nebo cokoliv jiného.

Stejně tak ale povinné ručení Jeep hradí škody na zdraví, a to i ty spojené s trvalými následky, nebo třeba případným ušlým ziskem, který mohou poškození také vymáhat.

Jak neplatit více, než je nutné?

Je jasné, že tento konkrétní vůz má často poměrně velký objem motoru, což může pojistku zdražit. Ne vždy ale musí být povinné ručení Jeep skutečně velmi drahé, jelikož v daném směru si lze jednotlivé pojišťovny porovnat. A díky tomu lze měsíčně ušetřit třeba i několik tisíc korun, a získat za ně stejný rozsah plnění, popřípadě i různé bonusy.

Co pří výběru zohlednit?

Pokud také potřebujete povinné ručení Jeep, při porovnávání zohledněte několik aspektů. Těmi jsou limity plnění, tedy maximální proplacené částky, asistenční služby, nebo doplňková pojištění. Hodit se může třeba pojištění předního skla, nebo poškození vlivem přírodního živlu. Ideálním případem je spadlá větev, nebo i povodeň či kroupy.


 

 
4.9 na základě 798 hodnocení. 5
Povinné ručení si u nás právě srovnávají 2 lidé

Hodnocení našich zákazníků

Petr N. hodnotí:
100%

"Pojistil jsem si u vás auto. Všechny informace byly přehledný a to, že jsem nemusel nikde běhat, je prostě bomba. Pokud si budu kupovat nový auto, je jasný, že si ho příště pojistím zase u vás. Díky moc."

Lenka hodnotí:
90%

"Kamarád mi poradil, kde si nejlíp uzavřít pojistku na moje nové auto. A ještě ke všemu to bylo snadné. Díky"

Mluví se o nás a charita

Čtěte náš blog a zjistěte víc

Archiv článků
Nejlevněší povinné ručení
za 2 minuty online
7 Zákazníků zde nyní srovnává