Cestovní pojištění – srovnání cen

Dříve hlavně vojenské vozy, ale dnes nepostradatelný dopravní prostředek v nepřístupných a horských oblastech. Je jasné, že pokud nabourá, může to znamenat vyšší škody. Naštěstí povinné ručení Jeep, které je zákonem stanoveno, umožní, že je zaplatí pojišťovna. A to ať už se svým vozem této značky poškodíte jiný vůz, dům, nebo cokoliv jiného.

Stejně tak ale povinné ručení Jeep hradí škody na zdraví, a to i ty spojené s trvalými následky, nebo třeba případným ušlým ziskem, který mohou poškození také vymáhat.

Jak neplatit více, než je nutné?

Je jasné, že tento konkrétní vůz má často poměrně velký objem motoru, což může pojistku zdražit. Ne vždy ale musí být povinné ručení Jeep skutečně velmi drahé, jelikož v daném směru si lze jednotlivé pojišťovny porovnat. A díky tomu lze měsíčně ušetřit třeba i několik tisíc korun, a získat za ně stejný rozsah plnění, popřípadě i různé bonusy.

Co pří výběru zohlednit?

Pokud také potřebujete povinné ručení Jeep, při porovnávání zohledněte několik aspektů. Těmi jsou limity plnění, tedy maximální proplacené částky, asistenční služby, nebo doplňková pojištění. Hodit se může třeba pojištění předního skla, nebo poškození vlivem přírodního živlu. Ideálním případem je spadlá větev, nebo i povodeň či kroupy.


 

 
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 98