Havarijní pojištění Jeep

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny

Velmi oblíbené vozy do terénu. A co s náročným terénem také souvisí, to může být riziko nehody. I proto by mělo být havarijní pojištění Jeep prioritou pro každého majitele tohoto typu vozu. A to z jednoho prostého důvodu – aby pojišťovna proplatila případnou opravu. Stejně tak ale může havarijní pojištění Jeep přijít vhod při řadě dalších, běžných situacích. Jelikož jsou vozy oblíbené i v dalších oblastech, riziko poškození přírodním živlem je určitě velké. A i na to se může daná pojistka samozřejmě plně vztahovat.

Tu pravou lze vybrat online

Tu nejlepší pojistku ale nevybereme na pobočce pojišťovny, ale naopak na internetu. Dnes totiž není problém havarijní pojištění Jeep uzavřít prostřednictvím internetu. A to dokonce za pár minut, jelikož jediné, co je třeba, jsou základní informace z technického průkazu. Poté se snadno odsouhlasí smlouva, a pojistka je po zaplacení platby platná.

Vybrat lze tu nejvýhodnější

Co ale s online uzavřením také souvisí, to je fakt, že havarijní pojištění Jeep lze prostřednictvím internetu také porovnat, a to napříč pojišťovnami. Lze se tak zaměřit čistě na samotnou cenu, ale stejně tak třeba na další aspekty, jako jsou nabízené limity, výše spoluúčasti, nebo třeba rozsahy pojistného plnění.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).