840 940 940 podpora@srovnejto.cz

Havarijní pojištění Jeep velmi rychle

  • Online srovnání
  • Vše vyřídíte pohodlně od PC
  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma
  • Úspora až 70 %
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
4 Zákazníků zde nyní srovnává
Havarijní pojištění Jeep
Spočítat
ceny
AXA ČSOB Slavia pojišťovna Triglav

Havarijní pojištění Jeep velmi rychle

2017-04-27

Velmi oblíbené vozy do terénu. A co s náročným terénem také souvisí, to může být riziko nehody. I proto by mělo být havarijní pojištění Jeep prioritou pro každého majitele tohoto typu vozu. A to z jednoho prostého důvodu – aby pojišťovna proplatila případnou opravu. Stejně tak ale může havarijní pojištění Jeep přijít vhod při řadě dalších, běžných situacích. Jelikož jsou vozy oblíbené i v dalších oblastech, riziko poškození přírodním živlem je určitě velké. A i na to se může daná pojistka samozřejmě plně vztahovat.

Tu pravou lze vybrat online

Tu nejlepší pojistku ale nevybereme na pobočce pojišťovny, ale naopak na internetu. Dnes totiž není problém havarijní pojištění Jeep uzavřít prostřednictvím internetu. A to dokonce za pár minut, jelikož jediné, co je třeba, jsou základní informace z technického průkazu. Poté se snadno odsouhlasí smlouva, a pojistka je po zaplacení platby platná.

Vybrat lze tu nejvýhodnější

Co ale s online uzavřením také souvisí, to je fakt, že havarijní pojištění Jeep lze prostřednictvím internetu také porovnat, a to napříč pojišťovnami. Lze se tak zaměřit čistě na samotnou cenu, ale stejně tak třeba na další aspekty, jako jsou nabízené limity, výše spoluúčasti, nebo třeba rozsahy pojistného plnění.

 
4.65 na základě 698 hodnocení. 5
Havarijní pojištění si u nás právě srovnávají 2 lidé

Hodnocení našich zákazníků

Tomáš hodnotí:
100%

"Z doporučení kamaráda jsem si taky sjednal pojištění na tomto webu a jsem překvapený jak snadné a rychlé to může být. Je to moc fajn"

Matěj L. hodnotí:
100%

"Komunikace přes telefon bez problémů, se vším mi poradili. Sjednání pak bylo za pár minut"

Mluví se o nás a charita

Čtěte náš blog a zjistěte víc

Archiv článků
Nejlevněší havarijní pojištění
za 2 minuty online
4 Zákazníků zde nyní srovnává