Povinné ručení Bentley

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Mít své auto pojištěné je zákonná nutnost. I proto je dobré mít povinné ručení Bentley uzavřeno, a platné. Jedině tak vám totiž přináší ochranu, kterou vy a vaše auto potřebujete. To znamená, že za vás zaplatí způsobené škody do výše sjednaných limitů, ale u mnohých pojišťoven vám může přinést i další výhody.

V mnoha případech tak povinné ručení Bentley může částečně chránit třeba i vás, a nabídnout vám potřebnou asistenci, nebo třeba pojistí i vaše čelní sklo. I takto může daná pojistka vypadat.

Na co se při výběru zaměřit?

Ideálně na dobrý poměr ceny a toho, co za ni dostanete. Základem, který by povinné ručení Bentley mělo mít, jsou alespoň průměrné pojistné limity. Dále je určitě vhodné pomýšlet na různé výhody, co pojišťovny dávají, a které se týkají nás a našich vozů. Posledním aspektem bývá třeba tradice pojišťovny, jelikož čím větší a známější, tím větší jistota toho, že za nás způsobené škody skutečně zaplatí.

Vše lze vybrat online

Při sjednávání pojistky navíc můžete zůstat v pohodlí vašeho domova. I povinné ručení Bentley, tedy pojistka na tento luxusní vůz spojený s prestiží a elegancí může být sjednána online. Stačí zadat právě základní údaje o tomto voze, porovnat si pojišťovny, a odsouhlasit smlouvu.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).