Havarijní pojištění Bentley

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

Spočítat cenu

Jak vybrat to správné?

Cesta za nejlepší pojistkou nemusí být složitá. Pouze je třeba vědět, jak by mělo havarijní pojištění Bentley ideálně vypadat. Mělo by mít co nejmenší spoluúčast, mělo by mít co největší limity krytí na případné pojistné události, a mělo by mít co možná nejlepší cenu. V takových případech je vhodné použít porovnávač pojistek, díky kterému můžeme přesně vidět, jak na tom jaká pojišťovna je.

Vše zvládneme online

Jak samotné porovnání, tak i uzavření pojistky. Obojí totiž zvládneme online, a tak lze mít havarijní pojištění Bentley uzavřeno doslova za pár minut. Stačí k tomu jediné, a to údaje o nás samotných, a také údaje o voze – hlavně jeho parametry a VIN. Poté stačí vše potvrdit, zaplatit a můžeme vyrazit na silnice.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).