Havarijní pojištění Porsche Cayman

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

porsche logo

Jak vybrat havarijní pojištění pro Porsche Cayman?

Chcete najít nejlepší havarijní pojištění pro Porsche Cayman během pár minut? Využijte online kalkulačku, která pro vás porovná nabídky napříč celým trhem. Stačí do ní vyplnit základní údaje o vás a vašem Caymanu. Havarijní pojištění můžete vybírat podle ceny i specifických parametrů. U každé nabídky najdete výši spoluúčasti, rozsah krytí zahrnutý v ceně, dostupná připojištění a kompletní pojistné podmínky. Vybrané havarijní pojištění si přes web můžete rovnou i sjednat. A pokud byste s čímkoliv potřebovali pomoci, je vám k dispozici tým expertů na pojištění, který vám rychle poradí.

Jedno z nejlepších

Porsche Cayman se do nabídky slavného německého výrobce automobilů zařadilo v roce 2005. Vychází z o něco staršího kabrioletu Porsche Boxster a řidičům přináší excelentní jízdní vlastnosti. V základu vyjde na zhruba polovinu ceny, kterou musíte zaplatit za legendární model 911. Svou zábavností ho přitom umí předčit.

Základní Porsche Cayman může podle specifikací vypadat jako celkem obyčejné sportovní kupé. Dvě místa, 300 koní, zrychlení z nuly na sto za 5,1 sekundy. Jeho kouzlo je ale úplně jinde. Má motor uložený uprostřed, se kterým souvisí ideálně rozložená hmotnost s tuhou karoserii a výborným podvozkem. Díky těmto vlastnostem drží na silnici jako přibitý, ostřejší jízda mu vyloženě sedí a užijete si s ním extrémní množství zábavy na silnici i na okruhu. Zároveň se ale umí chovat kultivovaně, zbytečně na sebe neupozorňovat a s grácií přejíždět nerovnosti na silnici. Kombinace těchto vlastností vozu zajišťuje chválu téměř v každé recenzi a bývá dokonce označováno za to nejlepší Porsche vůbec.

Zájem o současné a starší Caymany u automobilových fanatiků časem nejspíš jen poroste. Stuttgartská automobilka se totiž rozhodla umístit do budoucích generací elektrický pohon, který petrolheadům příliš nevoní. Pro značku je ale přechod na elektřinu zajímavý. Po elektroautech je enormní poptávka a nemusí řešit emisní normy. Vždyť čistě elektrický Taycan byl po svém představení několik měsíců nejprodávanějším autem od Porsche.