Povinné ručení Porsche

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení
porsche logo

V minulosti synonymum pro sportovní vozy, dnes auta i ze segmentu limuzín nebo SUV. To je Porsche. Ať už si plánujete pořídit jakýkoliv model, pamatujte na to, že povinné ručení Porsche je třeba uzavřít ideálně hned po koupi. Nejenom, že se tak nevystavíte postihu ze strany policie a zákonů, ale také neriskujete to, že budete škody způsobené nehodou platit ze svého. Právě na ně povinné ručení Porsche primárně myslí, a tak nemusíte mít obavy z výdajů, a to ať už se svým plechovým miláčkem nebouráte kdekoliv a jakkoliv.

Vyrazit můžete za pár minut

Uzavření pojistky vás rozhodně nijak nezdrží, jelikož dnes ji lze uzavřít i online, a to i prostřednictvím vašich mobilů a tabletů. A tak může být povinné ručení Porsche vyřízené doslova za pár minut. A to i s možností vybrat si pro vás to nejvýhodnější, a to třeba s ohledem na cenu. I když mají vozy Porsche vysoké objemy motorů, mnohé pojišťovny nabídnou pojistku za pakatel.

Co porovnávat při výběru?

A podle čeho prioritně povinné ručení Porsche vybrat? Podle ceny, podle výše pojistných limitů, ale třeba i podle různého připojištění, které je v rámci pojistky v ceně, a které tak může chránit vás i váš vůz. Například zaplatí škody při střetu se zvěří, nebo při poškození přírodním živlem.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.