Havarijní pojištění Porsche

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny
porsche logo

Dokonalé modely sportovních a luxusních vozů. Tak by se daly popsat vozy právě této automobilky. A jelikož patří i mezi poměrně drahá auta, je jasné, že by havarijní pojištění Porsche mělo být naprostou samozřejmostí každého majitele. Jedině tak máme jednu jistotu, a to takovou, že případné opravy nám zaplatí pojišťovna. A to ať už vzniknou vlivem nehody, vlivem poškození přírodním živlem, nebo vzniknou třeba z důvodů řádění vandalů.

Pojistka zahrnuje i další rizika

Mimo těchto událostí ale může havarijní pojištění Porsche zahrnovat i další, poměrně častá a známá rizika. Mezi ně patří třeba riziko totální škody v případě nehody, nebo krádež. V tomto případě tak pojišťovna zaplatí kompletní cenu vozu, a my tak máme finance třeba na nákup nového. I proto by mělo být havarijní pojištění Porsche skutečně prioritou téměř u každého, nehledě na stáří jeho auta.

Vše lze zařídit online

Nejenom vybrat tu nejvýhodnější pojistku, ale tu také uzavřít. Obojí dnes lze online, a to díky našemu porovnávači. Díky němu budete mít jednu velkou jistotu, a to takovou, že havarijní pojištění Porsche bude dle vašich představ, a to jak co do konkrétního rozsahu, tak i do konkrétní ceny, kterou budete platit v rámci uzavřené pojistky.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).