840 940 940 podpora@srovnejto.cz

Nejlepší havarijní pojištění Porsche

  • Online srovnání
  • Vše vyřídíte pohodlně od PC
  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma
  • Úspora až 70 %
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
5 Zákazníků zde nyní srovnává
Havarijní pojištění Porsche
Spočítat
ceny
AXA ČSOB Slavia pojišťovna Triglav

Nejlepší havarijní pojištění Porsche

2017-04-27

Dokonalé modely sportovních a luxusních vozů. Tak by se daly popsat vozy právě této automobilky. A jelikož patří i mezi poměrně drahá auta, je jasné, že by havarijní pojištění Porsche mělo být naprostou samozřejmostí každého majitele. Jedině tak máme jednu jistotu, a to takovou, že případné opravy nám zaplatí pojišťovna. A to ať už vzniknou vlivem nehody, vlivem poškození přírodním živlem, nebo vzniknou třeba z důvodů řádění vandalů.

Pojistka zahrnuje i další rizika

Mimo těchto událostí ale může havarijní pojištění Porsche zahrnovat i další, poměrně častá a známá rizika. Mezi ně patří třeba riziko totální škody v případě nehody, nebo krádež. V tomto případě tak pojišťovna zaplatí kompletní cenu vozu, a my tak máme finance třeba na nákup nového. I proto by mělo být havarijní pojištění Porsche skutečně prioritou téměř u každého, nehledě na stáří jeho auta.

Vše lze zařídit online

Nejenom vybrat tu nejvýhodnější pojistku, ale tu také uzavřít. Obojí dnes lze online, a to díky našemu porovnávači. Díky němu budete mít jednu velkou jistotu, a to takovou, že havarijní pojištění Porsche bude dle vašich představ, a to jak co do konkrétního rozsahu, tak i do konkrétní ceny, kterou budete platit v rámci uzavřené pojistky.

 
4.6 na základě 550 hodnocení. 5
Havarijní pojištění si u nás právě srovnávají 2 lidé

Hodnocení našich zákazníků

Láďa hodnotí:
100%

"Bezvýhradně nejlepší způsob jak si sjednat pojištění. Trvá to jenom chvilku a ještě jsem ušetřil peníze. Děkuji"

Erika hodnotí:
100%

"Jsem spokojená s nabídkou a cenami, všechny informace, které jsem potřebovala, mi poslali do mailu. Skvělý přístup. Děkuji"

Mluví se o nás a charita

Čtěte náš blog a zjistěte víc

Archiv článků
Nejlevněší havarijní pojištění
za 2 minuty online
5 Zákazníků zde nyní srovnává