Havarijní pojištění Land Rover

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítej ceny

Jak do města, tak do terénu. To jsou vozy této automobilky, která se pyšní mnoha pozitivy. To ale neznamená, že nám nehrozí riziko nehody. A pokud nabouráme, je dobré mít havarijní pojištění Land Rover uzavřeno. V takovém případě nám cenu opravy zaplatí pojišťovna, a to v některých případech i v plné výši. Stejně tak nám může zaplatit i celé auto v případě totální škody nebo krádeže, nebo opravu poškození vlivem přírodního živlu či vandala. I to jsou důvody, proč havarijní pojištění Land Rover mít.

Jak na spoluúčast?

V souvislosti s pojistkou je dobré hledět na nejnižší cenu. Co na ni ale má nemalý vliv, to je spoluúčast. Samozřejmě ta by měla být co možná nejnižší. Nulová potom znamená, že celou škodu zaplatí právě havarijní pojištění Land Rover. Je ale třeba dodat, že nulové spoluúčasti mohou zvyšovat samotnou cenu uzavřené pojistky.

Jak na nejvyšší cenu?

Přesto ale cena nemusí být vysoká. Ačkoliv ji ovlivňuje i hodnota vozu, ovlivňuje ji i výběr pojišťovny. A tak je nejlepší volbou jejich porovnání. Zvládneme ho online, zabere pár minut, a je nejlepší cestou k tomu, jak mít havarijní pojištění Land Rover skutečně nejlevnější, jaké na trhu vůbec existuje. A navíc ho stejně jako porovnání zvládneme také uzavřít z pohodlí domovů.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).