Povinné ručení Land Rover

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Vozy, které spadají do větší kategorie, která samozřejmě může způsobit i o mnoho větší škody. Abyste je ale nemuseli platit ze svého, je povinné ručení Land Rover nezbytným krokem, než na silnici vyjedete. Jedině tak budete stoprocentně ochráněni od případných finančních výdajů. Přidejte tomu i možnosti toho, kdy povinné ručení Land Rover nabídne i připojištění skla, srážky ze dveří nebo jiných situací, a případné s tím spojené situace vám pojišťovna proplatí také.

Tu nejvýhodnější vyberete snadno

Jak ale z pojistky získat maximum, a přitom nepřeplatit? Dáme vám tip, jak povinné ručení Land Rover uzavřít nejvýhodněji. Dobrou cestou je náš porovnávač, kde si můžete srovnat nejenom pojišťovny, ale i jejich jednotlivé pojistné balíčky, a to s konkrétními cenami, které se na váš model tohoto oblíbeného bezpečného vozu nejenom do terénu vztahují. Poté stačí pár kliků, a pojistka je vaše.

Pojistné limity nepodceňujte

A co je kromě ceny to nejdůležitější? Rozhodně pojistné limity. Jsou to částky, které se na povinné ručení Land Rover vztahují, a udávají maximální sumu, kterou za vás v případě nutnosti pojišťovna zaplatí. Ačkoliv zákonný základ je 35 milionů, rozhodně je vhodné volit raději větší sumy. Nejsou totiž zase o tolik dražší.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).