Havarijní pojištění Hummer

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny

Největší kolosy v segmentu osobních vozů, které na našich silnicích najdeme. A jelikož i je mohou potkat nehody, je dobré mít finanční ochranu. Tedy zvláště, když nehodu způsobíme mi. V takovém případě se hodí havarijní pojištění Hummer, jelikož ať už je náš vůz poškozen jakkoliv, hradí opravu pojišťovna. Máme-li navíc sjednanou nulovou spoluúčast, hradí pojišťovna tuto škodu skutečně kompletně. Totéž platí, vznikne-li pojistná událost vlivem krádeže, přírodního živlu, nebo také vandala. I pro tyt případy je dobré, aby bylo havarijní pojištění Hummer uzavřeno.

Stačí základní info o vozidle

A co pro uzavření pojistky udělat? Vzít si technický průkaz a zkusit náš porovnávač. Rázem tak můžete získat konkrétní ceny, vztahující se přímo na váš model vozu. Poté už stačí u vybrané pojistky potvrdit návrh smlouvy, a pojistnou částku zaplatit. Tím je vše kompletně hotovo, a již se žádné jízdy nemusíte být. I když bude auto na odpis, zaplatí vám ho právě zvolená pojišťovna.

Sjednat vysoký limit se vyplatí

A jelikož cena vozu Hummer bývá poměrně vysoká, je jasné, že i havarijní pojištění Hummer by mělo počítat právě s dostatečnými limity. A to hlavně z důvodu totální škody nebo krádeže, aby tak mohla být proplacena plná cena vozu jako takového.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).