Povinné ručení Hummer

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Doslova kolosy na našich silnicích. To jsou tyto vozy, které pokud nabourají, mohou způsobit mnoho škod. I proto by mělo být povinné ručení Hummer naprostou nezbytností, jelikož díky němu je zaplatí především pojišťovna. Kromě tohoto základu ale může pojistka nabídnout často i další výhody, jako třeba asistenční služby, jelikož v případě poruchy se bez odtahu neobejdete, protože daný vůz málokdo odtlačí. A i v takovém případě tak může správně zvolené povinné ručení Hummer přijít vhod.

Ceny se není třeba bát

Ačkoliv cenu pojistky ovlivňuje i objem motoru, a tento vůz ho má opravdu velký, není třeba se obávat, že by povinné ručení Hummer muselo být nutně drahé. Dnes si lze totiž porovnat jednotlivé pojišťovny, kdy lze zjistit, že porovnáním dvou o stejné nabídce lze zvolit tu levnější, a to třeba i o několik tisíc korun českých měsíčně. Celé porovnání navíc zvládnete online, pomocí kalkulačky povinného ručení.

Nejlepší nabídky autopojištění na jednom místě

Srovnáme vám nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Vámi vybrané pojištění vám naši specialisté pomůžou sjednat do několika minut.

Stačí údaje k vozidlu

A co pro konkrétní porovnávání potřebujete? Pouze základní údaje o vašem voze, jelikož jedině tak bude výsledná částka objektivní, a reálná. Ostatně jakmile porovnáváte, máte ihned možnost povinné ručení Hummer přímo uzavřít, a to za uvedenou cenu, která se vám líbí, a za kterou dostanete vše, co od pojistky vyžadujete.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.