840 940 940 podpora@srovnejto.cz

Nejlepší povinné ručení Hummer

  • Online srovnání pojišťoven
  • Jednoduše a rychle do 2 minut
  • Zelená karta ihned na Váš email
  • Úspora až 70 %
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
6 Zákazníků zde nyní srovnává
Povinné ručení Hummer
Spočítat
ceny
AXA ČP ČSOB Hasičská vzájemná pojišťovna Slavia pojišťovna Triglav Wüstenrot

Nejlepší povinné ručení Hummer

2017-08-20

Doslova kolosy na našich silnicích. To jsou tyto vozy, které pokud nabourají, mohou způsobit mnoho škod. I proto by mělo být povinné ručení Hummer naprostou nezbytností, jelikož díky němu je zaplatí především pojišťovna. Kromě tohoto základu ale může pojistka nabídnout často i další výhody, jako třeba asistenční služby, jelikož v případě poruchy se bez odtahu neobejdete, protože daný vůz málokdo odtlačí. A i v takovém případě tak může správně zvolené povinné ručení Hummer přijít vhod.

Ceny se není třeba bát

Ačkoliv cenu pojistky ovlivňuje i objem motoru, a tento vůz ho má opravdu velký, není třeba se obávat, že by povinné ručení Hummer muselo být nutně drahé. Dnes si lze totiž porovnat jednotlivé pojišťovny, kdy lze zjistit, že porovnáním dvou o stejné nabídce lze zvolit tu levnější, a to třeba i o několik tisíc korun českých měsíčně. Celé porovnání navíc zvládnete online, a za pár minut.

Stačí údaje k vozidlu

A co pro konkrétní porovnávání potřebujete? Pouze základní údaje o vašem voze, jelikož jedině tak bude výsledná částka objektivní, a reálná. Ostatně jakmile porovnáváte, máte ihned možnost povinné ručení Hummer přímo uzavřít, a to za uvedenou cenu, která se vám líbí, a za kterou dostanete vše, co od pojistky vyžadujete.


 

 
4.71 na základě 795 hodnocení. 5
Povinné ručení si u nás právě srovnávají 2 lidé

Hodnocení našich zákazníků

Eva P. hodnotí:
100%

"Je super, že kvůli pojištění nového auta nemusím běhat po městě, ale můžu si ho sjednat doma a je to za chvilku hotové"

Olda hodnotí:
100%

"Jedním slovem paráda. Rychlost, komunikace a super ceny"

Mluví se o nás a charita

Čtěte náš blog a zjistěte víc

Archiv článků
Nejlevněší povinné ručení
za 2 minuty online
6 Zákazníků zde nyní srovnává