Kralupy nad Vltavou se rozprostírají po obou stranách řeky Vltavy, asi 20 kilometrů severně od Prahy. Město je součástí okresu Mělník ve Středočeském kraji a trvale ho obývá na osmnáct tisíc stálých obyvatel. Bydlíte tady a potřebujete nechat prodloužit technickou vašemu plechovému miláčkovi? Našli jsme pro vás adresu i kontakty stanice technické kontroly Kralupy nad Vltavou a přidáme i pár tipů, jak ušetřit.

Jak se na technickou připravit?

Bez platné technické vám hrozí pokuta ve výši 10 000 korun a v krajním případě i zákaz řízení. Proto je dobré její platnost průběžně kontrolovat a obnovovat. Aby vůz prošel technickou bez zbytečných komplikací a průtahů, je dobré ho nechat před samotnou návštěvou STK zkontrolovat ve specializovaném servise nebo u zkušeného automechanika. Vy si mezitím překontrolujte povinnou výbavu a dokumenty, které budete během technické předkládat (technický průkaz, osvědčení o registraci vozidla a protokol o měření emisí – je-li vyžadován).

Tipy a triky, jak ušetřit

Za STK zaplatíte 900 – 1300 korun a to vždy v závislosti na konkrétní stanici i městě, kde necháte vůz zkontrolovat. Pokud je potřeba nechat u vozu změřit taky emise, domluvte si jejich měření na stejný termín jako samotnou technickou. Někde můžete získat zajímavou slevu, jinde třeba výhodnější cenu. Ušetřit ale můžete taky na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba povinné ručení, jehož cenu si snadno porovnáte prostřednictvím naší online kalkulačky.

Spočítat ceny

Stanice technické kontroly Kralupy nad Vltavou:

STK Kralupy Ltd., Přemyslova 431, 278 01 Kralupy nad Vltavou, tel. +420 315 727 897

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.