Dubí je část města Kladno ve stejnojmenném okrese. Celkem tady žije asi 2 000 stálých obyvatel. Pokud patříte mezi ně a vlastníte automobil nebo mu tady jednoduše chcete nechat prodloužit technickou, bez které na silnice nesmíte, poradíme vám, kam auto zavézt a jak (nejen) na kontrole ušetřit.

Spousta vozů technickou neprojde

Kontrola technického stavu, lidově „STK“, je pro mnoho řidičů velkou neznámou. Často se stává, že vozy koupené z druhé ruky technickou kontrolou neprojdou. Pokud se komplikací během technické obáváte, je ideální nechat auto zkontrolovat ve specializovaném servise, případně ho zavézt ke zkušenému mechanikovi.

Jak (nejen) na technické ušetřit?

Je u vašeho vozu vyžadováno měření emisí? V takovém případě si ho zkuste domluvit na stejný den jako technickou. Často můžete získat zajímavou slevu nebo alespoň lepší cenu. A ušetřit můžete taky na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba povinné ručení, jehož cenu si snadno ověříte skrze náš online srovnávač. Pokud najdete lepší nabídku, sjednat si ji můžete bez toho, abyste opustili pohodlí domova.

Stanice technické kontroly Kladno - Dubí:

STK a EMISE Kladno, Kročehlavská 1025, 272 01 Kladno, tel. +420 312 538 260