Cestovní pojištění – srovnání cen

Osoba nazývaná jako získatel je konkrétní člověk, jehož hlavním cílem a samozřejmě také úkolem je především správa sítě pojištěnců. Jeho primární prací je tedy kontaktovat potenciální klienty, uzavírat s nimi smlouvy a také se o ně samotné, stejně jako o jejich sjednané smlouvy starat. Samozřejmostí je to, že některý získatel se může soustředit na všechny zmíněné činnosti, stejně jako může
jít přímo o osobu, která se soustředí vždy jenom na konkrétní segment trhu.

Pro jednu, ale i více pojišťoven

V čem může být získatel poměrně unikátní, to je rozhodně fakt, že nemusí vždy pracovat pouze pro jednu pojišťovnu. To samozřejmě může, ale stejně tak může pracovat i nezávisle a tak nabídnout takové produkty, které budou napříč pojistným spektrem ty nejlepší pro klienta. Takový získatel poté pracuje hlavně sám na sebe a je placený z provizí, které za sjednané produkty získá.

Je třeba odborná znalost

Získatel určitě nemůže být osoba libovolná, jelikož je třeba, aby znal informace jak o pojistném trhu, tak i o nabízených produktech. Na základě toho poté může uzavírat doslova libovolné pojistky, kam patří i řada těch nejoblíbenějších.

Patří sem povinné ručení, havarijní pojištění, cestovní pojištění, ale i jakákoliv dnes na trhu dostupná.


Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2