Slovník pojmů

Vyberte kategorii pojmů

Zpět na všechny pojmy

Připojištění

Pojišťovny na našem trhu nabízejí ve většině případů výběr z několika základních pojistných produktů. Ty pokrývají hlavní pojistná rizika, která patří k těm nejčastějším. Pokud ale máme zájem o případné rozšíření dané pojistky, je možné zvolit takzvané připojištění. Tedy variantu pojistky, kdy k základním pojistným rizikům přidáme i několik dalších. Tím je pojistka rozšířena a může tak nabídnout vyšší stupeň ochrany v rámci celé řady situací, které dnes mohou nastat.

Spočítat ceny povinného ručení

U většiny na trhu dostupných pojistek

Důležité je také vědět, že připojištění dnes lze sjednat na celou řadu aktuálně na trhu dostupných pojistek. Například povinné ručení může nabídnout připojištění čelního skla, havarijní pojištění třeba pojistku úrazovou. Cestovní pojistka nabídne zase v rámci připojištění možnost zahrnout odpovědnost, nebo také naše zavazadla. A to jednoduše a za výhodné ceny.

Levně, ale i zdarma

Zajímavým faktem je i to, že připojištění je spojeno s poměrně příznivými cenami. A to proto, že se jedná hlavně o doplňkovou možnost pojistky. Je ale i celá řada situací, kdy je možné na tuto variantu dosáhnout zcela zdarma. A to jenom proto, že ji pojišťovny nabídnout jako určitý bonus, nebo promo nabídku. A to toto je dobré hledět ve chvílích, kdy je vybírána nejvýhodnější pojistka.

Nejčtenější
Top články

Poslechněte si

Nepodceňto

V podcastu Nepodceňto vám poradíme, jak předcházet nečekaným životním situacím v oblasti dopravy, rodinných financí nebo domácnosti.

Všechny epizody
Nepodceňto - Tereza Tobiášová
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.