Slovník pojmů

Vyberte kategorii pojmu

Zpět na všechny pojmy

Assistence

Pod tímto pojmem dnes máme možnost najít celou řadu společností a pojišťoven, které se specializují na ochranu svých klientů. Mezi nejznámější patří třeba Axa assistance, Europ assistance nebo i Global assistance. Všechno to jsou společnosti, které se starají hlavně o pomoc, kterou jsou schopni nabídnout svým klientům. A to v několika oblastech jejich životů.

Ideální služba v rámci jízdy vaším vozem

Pokud se zajímáte o možnosti toho, jak vám může společnost a pojišťovna nabídnout assistance pomoc, je třeba začít u možnosti dopravy vaším vozem. V tu chvíli samozřejmě pomůže třeba tím, že zajistí bezplatný odtah do nejbližšího servisu, stejně jako může zajistit třeba drobné opravy na silnicích, výměnu kola, ale i dovoz případných pohonných hmot, pokud vám během jízdy dojdou.

Ideální při cestách do ciziny

Zvláště ve spojení s pojišťovnou Axa assistance se ale mohou hodit i služby spojené s cestovním pojištěním. Tedy spojené s vaší ochranou, pokud míříte do zahraničí. V takovém případě se můžete pojistit proti zdravotním rizikům, stejně jako si lze pojistit vaše zavazadla v rámci odpovědnosti za škodu. Zapomínat nesmíme ani na to, že assistance služby může chtít využívat nejen jedinec, ale i celá rodina.

Nejčtenější
Top články

Poslechněte si

Nepodceňto

V podcastu Nepodceňto vám poradíme, jak předcházet nečekaným životním situacím v oblasti dopravy, rodinných financí nebo domácnosti.

Nepodceňto - Tereza Tobiášová