Cestovní pojištění – srovnání cen

Pod tímto pojmem dnes máme možnost najít celou řadu společností a pojišťoven, které se specializují na ochranu svých klientů. Mezi nejznámější může patřit třeba Axa assistance, stejně jako třeba Europ assistance, nebo i Global assistance. Všechno to jsou společnosti, které se starají hlavně o pomoc, kterou jsou schopni nabídnout svým klientům. A to v několika oblastech jejich životů.

Ideální služba v rámci jízdy vaším vozem

Pokud se zajímáte o možnosti toho, jak vám může společnost a pojišťovna nabízející assistance pomoci, je třeba začít u možnosti dopravy vaším vozem. V tu chvíli samozřejmě pomůže třeba tím, že zajistí bezplatný odtah do nejbližšího servisu, stejně jako může zajistit třeba drobné opravy na silnicích, výměnu kola, ale i dovoz případných pohonných hmot, pokud vám během jízdy dojdou.

Ideální při cestách do ciziny

Zvláště ve spojení s pojišťovnou Axa assistance se ale mohou hodit i služby spojené s cestovním pojištěním. Tedy spojené s vaší ochranou, pokud míříte do zahraničí. V takovém případě se můžete pojistit proti zdravotním rizikům, stejně jako se lze pojistit v rámci odpovědnosti za škodu, nebo pojistit i vaše zavazadla. Zapomínat nesmíme na to, že jak v rámci jednotlivých cestovatelů, tak třeba i jako celé rodiny, která chce služby assistance využívat.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2