Slovník pojmů

Vyberte kategorii pojmů

Zpět na všechny pojmy

Způsob placení záloh za elektřinu

Co je způsob placení záloh za elektřinu?

Zálohy za elektřinu jsou přirozenou cestou, jak danou energii platit. Způsob placení záloh za elektřinu může být v podstatě libovolný. Důležité je, aby zálohy přišly na účet dodavatele v zadaném termínu. Mezi nejsnadnější možnost patří bankovní převod, ideálně spojený s trvalým příkazem. Využít lze ale i inkaso, kdy se zálohy strhávají automaticky. O něco složitější způsob placení záloh na elektřinu je spojený s platbou pomocí poštovní poukázky, nebo standardním vkladem na účet na přepážce konkrétní banky.

Neplatíte příliš za elektřinu?
Nejčtenější
Top články

Poslechněte si

Nepodceňto

V podcastu Nepodceňto vám poradíme, jak předcházet nečekaným životním situacím v oblasti dopravy, rodinných financí nebo domácnosti.

Všechny epizody
Nepodceňto - Tereza Tobiášová
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.