Slovník pojmů

Vyberte kategorii pojmů

Zpět na všechny pojmy

Typ měření

Když odebíráme energie, je samozřejmě třeba za ně také zaplatit daným dodavatelům. A to na základě skutečného odběru. Aby bylo možné zjistit, kolik reálně odebíráme, je třeba provádět měření. Typ měření, kterými to lze učinit, jsou celkem tři. První možnost je průběhové měření s možností dálkového přenosu odečtených dat. Druhá možnost je podobná, pouze bez dálkového přenosu dat. Třetí typ měření je varianta neprůběhová, u které také nedochází k dálkovému přenosu jednotlivých naměřených dat.

Spočítat ceny
Nejčtenější
Top články

Poslechněte si

Nepodceňto

V podcastu Nepodceňto vám poradíme, jak předcházet nečekaným životním situacím v oblasti dopravy, rodinných financí nebo domácnosti.

Všechny epizody
Nepodceňto - Tereza Tobiášová
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.