Slovník pojmů

Vyberte kategorii pojmů

Zpět na všechny pojmy

Filtr na zemní plyn

Co je filtr na zemní plyn?

Filtr na zemní plyn je zařízení, které má za úkol především zkvalitňovat zemní plyn, který následně můžeme využívat. Filtr na zemní plyn je součástí distribuční soustavy a jeho úkolem je zajistit potřebnou kvalitu plynu. Filtr na zemní plyn umí odstranit nejenom pevné částice , které jsou v plynu obsaženy, ale také například nahromaděné kapaliny, které stlačením zemního plynu vznikly. Pro kvalitní a plnohodnotnou funkčnost musí být součástí daného tělesa filtru také správný a odpovídající filtrační element.

Neplatíte příliš za plyn?
Nejčtenější
Top články

Poslechněte si

Nepodceňto

V podcastu Nepodceňto vám poradíme, jak předcházet nečekaným životním situacím v oblasti dopravy, rodinných financí nebo domácnosti.

Všechny epizody
Nepodceňto - Tereza Tobiášová
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.