Slovník pojmů

Vyberte kategorii pojmů

Zpět na všechny pojmy

Číslo odběrného místa

Co je číslo odběrného místa?

Jedná se o označení, které patří primárně k identifikaci konkrétního podnikatele, nebo soukromé osoby. Číslo odběrného místa jasně označuje to, o jakého odběratele se jedná, a pomůže ho tak lépe identifikovat. Dané označení je primárně důležité hlavně pro dodavatele, aby měli přehled o svých zákaznících. Číslo odběrného místa může mít praktickou funkci i při hlášení závad, kdy je možné jednoduše uvést právě dané označení a dodavatel případnou lokalitu problému snadno identifikuje. Čísla přiděluje každý z dodavatelů sám.

Změnit dodavatele
Nejčtenější
Top články

Poslechněte si

Nepodceňto

V podcastu Nepodceňto vám poradíme, jak předcházet nečekaným životním situacím v oblasti dopravy, rodinných financí nebo domácnosti.

Všechny epizody
Nepodceňto - Tereza Tobiášová
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.