Povinné ručení Dacia

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Kupujete tento opět oblíbený osobní vůz? Potom mějte na paměti, že povinné ručení Dacia vás může ochránit kdykoliv vyjíždíte na silnice. A jak? Především tím, že jakékoliv způsobené škody za vás zaplatí pojišťovna, u které máte pojištění auta sjednáno. A to nejenom na našich silnicích, ale samozřejmě i kdekoliv v Evropě, nebo jinde na světě. Mimo to ale povinné ručení Dacia umožní jezdit bez starostí z toho, že byste dostali pokutu za jízdu bez pojistky, která je u nás povinná. Nehledě na další negativa z toho vyplívající.

Vše vyřídíte z vašeho domova

Výhodou uzavření dané pojistky je i to, že dnes není nutné kamkoliv chodit, protože povinné ručení Dacia lze uzavřít online. Jediné, co k tomu potřebujete je technický průkaz a váš doklad totožnosti. Vše vyplníte, smlouvu elektronicky potvrdíte, a zelenou kartu už si jenom vytisknete. Poté je povinné ručení Dacia uzavřeno, a vy tak můžete vyrazit na silnici.

Jak na nejnižší cenu

A pokud toužíte po té nejnižší pojistce, není její získání žádný problém. Stačí totiž využít porovnání jednotlivých pojišťoven a jejich produktů. Díky tomu poznáte, že se může povinné ručení Dacia lišit i o několik tisíc korun měsíčně, a snadno poté zvolíte tu nejlevnější a nejvýhodnější variantu.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).