Cestovní pojištění – srovnání cen

Kupujete tento opět oblíbený osobní vůz? Potom mějte na paměti, že povinné ručení Dacia vás může ochránit kdykoliv vyjíždíte na silnice. A jak? Především tím, že jakékoliv způsobené škody za vás zaplatí pojišťovna, u které máte pojištění auta sjednáno. A to nejenom na našich silnicích, ale samozřejmě i kdekoliv v Evropě, nebo jinde na světě. Mimo to ale povinné ručení Dacia umožní jezdit bez starostí z toho, že byste dostali pokutu za jízdu bez pojistky, která je u nás povinná. Nehledě na další negativa z toho vyplívající.

Vše vyřídíte z vašeho domova

Výhodou uzavření dané pojistky je i to, že dnes není nutné kamkoliv chodit, protože povinné ručení Dacia lze uzavřít online. Jediné, co k tomu potřebujete je technický průkaz a váš doklad totožnosti. Vše vyplníte, smlouvu elektronicky potvrdíte, a zelenou kartu už si jenom vytisknete. Poté je povinné ručení Dacia uzavřeno, a vy tak můžete vyrazit na silnici.

Jak na nejnižší cenu

A pokud toužíte po té nejnižší pojistce, není její získání žádný problém. Stačí totiž využít porovnání jednotlivých pojišťoven a jejich produktů. Díky tomu poznáte, že se může povinné ručení Dacia lišit i o několik tisíc korun měsíčně, a snadno poté zvolíte tu nejlevnější a nejvýhodnější variantu.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 93