Cestovní pojištění – srovnání cen

I na ta nejluxusnější auta se vztahují zákonné podmínky pro pojištění. A proto by povinné ručení Bugatti neměl zanedbávat žádný majitel tohoto vozu. A proč? Jelikož v první řadě pojistka zaplatí veškeré způsobené škody. Dále samozřejmě umožní jezdit bez obav nejenom po tuzemských, ale i evropských či světových silnicích. Další předností, kterou ale povinné ručení Bugatti může nabídnout, jsou různá připojištění, jak částečně ochránit třeba i sebe, nebo také náš vůz.

Vyberte konkrétní pojišťovnu

Ačkoliv povinné ručení Bugatti spadá spíše do luxusnějšího segmentu, neznamená to, že by ho pojišťovny nenabízely. A i na toto jedno z nejrychlejších aut na světě si lze pojistku vybrat tak, že si jednotlivé nabídky porovnáte. Stačí tak základní údaje o typu vozu a objemu jeho motoru, a máte k dispozici balíčky pojistek, ze kterých můžete vybírat ten pravý, a to s ohledem na vaše požadavky.

Podle čeho vybrat?

Co by mělo rozhodně mít i povinné ručení Bugatti, to jsou dostatečně vysoké limity. Ty by měli být prioritou při výběru. Dalším důležitým prvkem ale mohou být třeba nadstandardní služby nabízené pojišťovnou, nebo i různé cenové bonusy, včetně těch ze zákona povinných. Často jsou vhodnou volbou také asistenční služby.

Nejčastějí modely Bugatti pro povinné ručení

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 97