Povinné ručení Bugatti Divo

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Kde sjednat nejlepší povinné ručení pro Bugatti Divo?

Bugatti Divo je jedno z nejvzácnějších aut na světě. Vyrobeno bylo pouze 40 kusů, které se ještě před oficiálním představením bleskově vyprodaly. Model je pojmenovaný podle závodníka Alberta Diva, který s vozem Bugatti v minulosti závodil.

Dlouhá historie rychlých vozů

První automobil od Bugatti spatřil světlo světa v roce 1910 - rok po oficiálním založení společnosti. Již dříve ale vzniklo několik prototypů, zakladatel Ettore Bugatti tak sbíral zkušenosti z oboru už před vznikem firmy. Automobilka vyráběla sportovní i běžné cestovní vozy a už před druhou světovou válkou vzniklo dokonce i několik elektromobilů.

Ve druhé polovině 20. století se automobilka dostala do problémů a v roce 1956 ukončila činnost. Nová éra značky Bugatti začala po jejím oživení v roce 1987, kdy vznikla společnost Bugatti Automobili. Čtyři roky po založení firmy přišlo na trh průlomové Bugatti EB110 GT, které si oblíbil i tehdejší pilot Formule 1 Michael Schumacher.

Chci porovnat povinné ručení

Sesazený král sériově vyráběných automobilů

Už Bugatti Veyron bylo ve své době se svými, magickou hranici překonávajícími, 1000 koňmi nejvýkonnějším sériově vyráběným autem vůbec. Bugatti Divo však tuto laťku posouvá ještě dál. Obrovský osmilitrový šestnáctiválec totiž vozu dodává neuvěřitelných 1500 koní. Ty auto dostanou z nuly na sto za 2,4 sekundy a rychlost zastaví omezovač na 380 km/h. Bez něj by se Divo rozjelo o desítky kilometrů za hodinu rychleji.

Aby Bugatti Divo dokázalo brutální výkon co nejlépe využít, jsou poháněna všechny čtyři kola. O řazení se stará sedmistupňová automatická převodovka. Pár let po představení modelů Chiron a Divo, které sdílí stejný motor, se našlo několik přemožitelů, poháněných ještě silnějšími motory. Tabulkám tak model francouzské automobilky v současné době nekraluje.

Optimální povinné ručení pro Bugatti Divo hledejte na webu

Jedním z hlavních faktorů ovlivňujících cenu povinného ručení je motorizace vozidla. Různé pojišťovny však při výpočtu ceny postupují jinak a obzvlášť u brutálně výkonného vozu jako Bugatti Divo se ceny mohou velice rozcházet. S cenou zahýbe také stáří či hmotnost auta. Znatelný vliv má i váš osobní bonus, který se každým rokem navyšuje, pokud máte na své jméno sjednáno povinné ručení a nezpůsobíte žádnou nehodu.

Využijte k porovnání dostupných nabídek online kalkulačku a najděte s její pomocí nejlepší povinné ručení.

Pokud na stránce s výsledky upřesníte informace o používání, parkování či ročním nájezdu vozu, získáte také doporučení na konkrétní povinné ručení. U všech nabídek najdete kromě ceny také maximální výši plnění, přehled pojištění v ceně a seznam možných připojištění.

Chci porovnat povinné ručení
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).