Povinné ručení Bugatti Divo

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Kde sjednat nejlepší povinné ručení pro Bugatti Divo?

Bugatti Divo je jedno z nejvzácnějších aut na světě. Vyrobeno bylo pouze 40 kusů, které se ještě před oficiálním představením bleskově vyprodaly. Model je pojmenovaný podle závodníka Alberta Diva, který s vozem Bugatti v minulosti závodil.

Dlouhá historie rychlých vozů

První automobil od Bugatti spatřil světlo světa v roce 1910 - rok po oficiálním založení společnosti. Již dříve ale vzniklo několik prototypů, zakladatel Ettore Bugatti tak sbíral zkušenosti z oboru už před vznikem firmy. Automobilka vyráběla sportovní i běžné cestovní vozy a už před druhou světovou válkou vzniklo dokonce i několik elektromobilů.

Ve druhé polovině 20. století se automobilka dostala do problémů a v roce 1956 ukončila činnost. Nová éra značky Bugatti začala po jejím oživení v roce 1987, kdy vznikla společnost Bugatti Automobili. Čtyři roky po založení firmy přišlo na trh průlomové Bugatti EB110 GT, které si oblíbil i tehdejší pilot Formule 1 Michael Schumacher.

Chci porovnat povinné ručení

Sesazený král sériově vyráběných automobilů

Už Bugatti Veyron bylo ve své době se svými, magickou hranici překonávajícími, 1000 koňmi nejvýkonnějším sériově vyráběným autem vůbec. Bugatti Divo však tuto laťku posouvá ještě dál. Obrovský osmilitrový šestnáctiválec totiž vozu dodává neuvěřitelných 1500 koní. Ty auto dostanou z nuly na sto za 2,4 sekundy a rychlost zastaví omezovač na 380 km/h. Bez něj by se Divo rozjelo o desítky kilometrů za hodinu rychleji.

Aby Bugatti Divo dokázalo brutální výkon co nejlépe využít, jsou poháněna všechny čtyři kola. O řazení se stará sedmistupňová automatická převodovka. Pár let po představení modelů Chiron a Divo, které sdílí stejný motor, se našlo několik přemožitelů, poháněných ještě silnějšími motory. Tabulkám tak model francouzské automobilky v současné době nekraluje.

Optimální povinné ručení pro Bugatti Divo hledejte na webu

Jedním z hlavních faktorů ovlivňujících cenu povinného ručení je motorizace vozidla. Různé pojišťovny však při výpočtu ceny postupují jinak a obzvlášť u brutálně výkonného vozu jako Bugatti Divo se ceny mohou velice rozcházet. S cenou zahýbe také stáří či hmotnost auta. Znatelný vliv má i váš osobní bonus, který se každým rokem navyšuje, pokud máte na své jméno sjednáno povinné ručení a nezpůsobíte žádnou nehodu.

Využijte k porovnání dostupných nabídek online kalkulačku a najděte s její pomocí nejlepší povinné ručení.

Pokud na stránce s výsledky upřesníte informace o používání, parkování či ročním nájezdu vozu, získáte také doporučení na konkrétní povinné ručení. U všech nabídek najdete kromě ceny také maximální výši plnění, přehled pojištění v ceně a seznam možných připojištění.

Chci porovnat povinné ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.