Havarijní pojištění Aston Martin

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

Jedny z nejluxusnějších vozů na našem trhu. Právě to jsou vozy této automobilky, a tak bychom o ně měli i náležitě pečovat. Prioritou každého majitele by tak mělo být havarijní pojištění Aston Martin. A proč? Jelikož i drobná nehoda může znamenat desetitisícové i stotisícové škody. Bez pojistky je platíme my, ale pokud máme havarijní pojištění Aston Martin uzavřeno, zaplatí je samozřejmě pojišťovna. A to je hlavní důvod, proč klást důraz na to, abychom měli tento luxusní vůz pojištěni.

Nejenom v případě nehody

Velkou výhodou, kterou havarijní pojištění Aston Martin může také přinést, jsou i jiná pojistná rizika zahrnuta ve smlouvě. Pojišťovna totiž platí i ve chvíli, kdy vůz poškodí vandal, kdy nám je odcizen, nebo kdy je poškozen vlivem přírodní katastrofy. I to vše se může v běžných situacích stát, a tak je dobré na to při uzavírání pojistky myslet.

Jde to i levně

Ačkoliv tyto vozy spadají do poměrně vyšších cenových hladin, neznamená to, že havarijní pojištění Aston Martin musí být nutně také drahé. Dnes si totiž můžeme vybrat z desítek pojišťoven, a to ideálně formou jejich online porovnání. To zvládneme jednoduše za pár minut, a při uzavření tak máme jistotu nejnižší ceny, která na trhu v danou chvíli je.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.