Online srovnání cen elektrické energie

  • Srovnání 59 dodavatelů elektřiny

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí Vašeho domova

Elektřina - žárovka a zástrčka

Ušetřit při běžném provozu domácnosti chce jistě každý z nás. Přitom není třeba se nutně omezovat, jelikož cestou k menším platbám je i srovnání cen el energii. Díky tomu si lze porovnat jednotlivé dodavatele, a tak najít skutečně toho, který je v dané lokalitě nejvýhodnější. Velkou výhodou daného srovnání je i to, že ho lze zvládnout online, z pohodlí domova. A to během pár minut.

Co může rozhodovat?

Abychom si mohli vše objektivně porovnat, je ideální uvést v rámci srovnávače všechny parametry, které mohou rozhodovat. Mezi ty patří nejenom velikost a spotřeba domácnosti, ale třeba také lokalita, ve které bydlíme. Díky tomu už může být srovnání cen el energie skutečně objektivní a mi tak přesně zjistíme, jaký dodavatel u nás působí. A tak ho můžeme hned oslovit se žádostí o přestup. A možností je dnes více než několik desítek, a to ve všech lokalitách naší země.

Proč porovnávat?

Samozřejmě proto, abyste mohli ušetřit. Výjimkou dnes totiž nejsou ani úspory ve výši několika tisíc korun ročně. Navíc srovnání cen el energie může být vhodné i k tomu, abyste nového dodavatele ihned změnili. Jedná se samozřejmě pouze o administrativní postup, jelikož všechny rozvody, zásuvky a kvalita elektřiny zůstává samozřejmě zcela stejná.