Zákaznických center tohoto dodavatele elektřiny i plynu je více než dost. Nejznámější je rozhodně lokace RWE Praha, která zahrnuje hned několik kontaktních míst, kde je možné nejenom poptat služby, ale kde je možné například vyřešit i problém. Mezi nejznámější místa patří nákupní galerie Eden, stejně jako lokalita na pražském Proseku, kam mohou zákazníci zavítat.

RWE Praha není jediné místo, kde zjistit ceny

Pokud vám jde především o možnost zjistit, jak levný plyn a elektřinu můžete mít, přijde vám vhod hlavně náš porovnávač. A to proto, že si z pohodlí domova a samozřejmě také kdykoliv zjistíte, kolik konkrétně byste mohli platit. V tomto ohledu platí, že to zjistíte rychleji, než vám řekne pobočka RWE Praha. Navíc k tomu potřebujete jenom info o vaší spotřebě a lokalitě.

Porovnejte si ceny

Nejedná se o jediného dodavatele na našem trhu. Aktuálně jich můžete oslovit mnohem více, díky čemuž platí, že není problémem porovnat si jejich ceny a zjistit, kdo je nejvýhodnější. Tato cesta je rozhodně tou správnou, se kterou chybu neuděláte. A to z toho důvodu, že můžete ročně ušetřit třeba i několik tisíc korun. I proto se konkrétní porovnání při hledání ideálního dodavatele může vyplatit skutečně každému.

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.