Jak vznikla reklama Srovnejto.cz?

Reklama začala vznikat na konci května 2020. Natáčení, kterému předcházelo několik měsíců návrhů, skicování, testování, upravování, doplňování, vracení, krácení, proběhlo 22. srpna. Za finální podobou reklamy stojí tvůrčí tým ve složení agentura LuckyU a produkce Bistro Films, za klienta Srovnejto.cz pak dvojice Arnošt Machytka – Jan Svěrák (ne ten od Kolji) a režisér Marek Partyš.

Reklama Srovnejto.cz

Herci v reklamě na Srovnejto? Tomáš Srovnaný a Arnošt

V hlavní roli Tomáše Srovnaného se objevuje britský herec Tom Ashley, který zaujal svou přirozeností a schopností odehrát i trochu šílenou postavu sympatickým způsobem. Další hereckou hvězdou je chameleon Arnošt. Ten prošel náročným castingem jako každý jiný herec a na place potvrdil, že to byla opravdu skvělá volba. Na první dobrou předvedl tak perfektní otáčení hlavou i bulvami, že málem zastínil i svého lidského kolegu. Podle režiséra jej čeká zářná kariéra a při jeho poslední klapce zašeptal do ticha uznale – Hollywood.

Kde se točila reklama Srovnejto.cz?

Spot je výrazný nejen svým obsazením, ale také zajímavými lokacemi. Natáčení zasedačky proběhlo v unikátních prostorách Kongresového centra na Vyšehradě, srovnání plotu v ulici Ovenecká a Tomáš Srovnaný bydlel v bytě v ulici U Smaltovny v pražských Holešovicích.

Videospot z natáčení reklamy

Zajímavost z natáčení reklamy Srovnejto.cz

Chameleon se ve skutečnosti jmenuje Kryštof a během celého natáčení byl v péči své chovatelky. Jméno Arnošt dostal po klientovi Arnoštu Machytkovi.

Tvůrčí tým reklamy Srovnejto.cz

  • režie: Marek Partyš,
  • kamera: Jan Velický,
  • střih: Lenka Hojková,
  • architekt: Nina Feriancová,
  • kreativa: LuckyU,
  • produkce: Bistro Films a mnoho dalších.