Povinné ručení Toyota

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Pokud se tato automobilka a její vozy něčím pyšní, tak doslova špičkovou spolehlivostí. To znamená dokonalé bezpečí a komfortní jízdu. Na té samozřejmě přidá i to, pokud máte uzavřeno povinné ručení Toyota. To je pro všechny majitelé dané značky nezbytné, a nařizuje ho samozřejmě zákon.

A to i proto, abyste se nedostali do finančních potíží, pokud budete platit škody za způsobenou nehodu. Při řádném pojištění je totiž do výše limitů zaplatí právě povinné ručení Toyota, a proto je dobré ho mít.

Dnes ho lze uzavřít online

Výmluvy na nedostatek času jsou ty tam, protože pojistku lze dnes uzavřít z pohodlí domova, a to za pár minut. Jediné, co stačí, je porovnat si ceny jednotlivých pojišťoven a vybrat tu, co vám nejvíce vyhovuje rozsahem a cenou. A poté není nic snadnějšího, než uvedení potřebných údajů, odkliknutí smlouvy a povinné ručení Toyota je uzavřeno. A tak můžete vyrazit kamkoliv.

Na co při porovnání hledět?

Logicky primárně na cenu, ale stejně tak jsou důležité i pojistní limity, které ukazují, do jaké výše bude pojišťovna maximálně vyplácet. Vhod ale může přijít i různé připojištění, mezi které patří třeba to spojené s čelním sklem a asistenčními službami. Obojí často bývá zdarma, a to v ceně pojistky.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.