840 940 940 podpora@srovnejto.cz

Havarijní pojištění Toyota od nás nejlevněji

  • Online srovnání
  • Vše vyřídíte pohodlně od PC
  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma
  • Úspora až 70 %
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
5 Zákazníků zde nyní srovnává
Havarijní pojištění Toyota
Spočítat
ceny
AXA ČSOB Slavia pojišťovna Triglav

Cestovní pojištění – srovnání cen

2017-12-12

Pokud jsou vozy této automobilky něčím známé, tak je to jejich kvalita a spolehlivost. A pokud je chceme mít vždy dokonale funkční, určitě je dobré mít uzavřené havarijní pojištění Toyota. Proč? Jelikož pokud nabouráme, může nám pojišťovna proplatit všechny škody, tedy i celou cenu opravy. Totéž samozřejmě platí i při dalších situacích, které mohou nastat, a na které se havarijní pojištění Toyota také vztahuje. Ideálním příkladem je poškození vozu vandalem, nebo také přírodním živlem.

Podle čeho vybrat?

Uvažujete-li o pojistce, určitě se vám budou hodit informace o tom, podle čeho vlastně havarijní pojištění Toyota vybrat. Nejlepším kritériem je postupovat podle základních bodů, kterým jsou výše spoluúčasti, pojistní limity, celková cena, ale třeba i tradice a velikost pojišťovny. I to je důležité v tom, abychom si mohli být jisti, že pojišťovna skutečně peníze za opravu pošle.

Stačí počítač

Díky našemu porovnávači navíc není třeba objíždět jednotlivé pojišťovny, nebo složitě studovat ceníky. Dnes totiž lze havarijní pojištění Toyota najít a uzavřít pohodlně online, prostřednictvím našeho počítače. Jediné, co k tomu stačí, jsou základní informace o pojišťovaném voze, a to hlavně jeho typ, stáří, ale také hodnota, podle které se stanoví konkrétní limity plnění.

 
4.92 na základě 974 hodnocení. 5
Havarijní pojištění si u nás právě srovnávají 2 lidé

Hodnocení našich zákazníků

Hodnoťte i Vy, stači kliknout na hvezdičky níže a zadat číslo smlouvy

Daniel hodnotí:
100%

"Jestli chcete ušetřit dost peněz na pojištění, tak tohle fakt dobrá cesta"

Tomáš hodnotí:
100%

"Z doporučení kamaráda jsem si taky sjednal pojištění na tomto webu a jsem překvapený jak snadné a rychlé to může být. Je to moc fajn"

Mluví se o nás a charita

Čtěte náš blog a zjistěte víc

Archiv článků
Nejlevněší havarijní pojištění
za 2 minuty online
5 Zákazníků zde nyní srovnává