Povinné ručení Tesla model S

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení
tesla logo

Americká automobilka Tesla, přesněji řečeno Tesla Motoros, je jednou z nejmladších značek na trhu s automobily. Založena byla v roce 2003 a své první vozy prodala v roce 2008. Prakticky ihned se také stala synonymem pro revoluční elektromobily a symbolem pokroku. Tesla se zaměřuje na vlastní definici automobilu a to především spojením tří hlavních kvalit: atraktivní design, inovativní technologie a ekologický způsob dopravy.

Tesla Model S – až 18 motorizací a zrychlení 0-100 za 3 vteřiny

Sériově vyráběný liftback je dostupný v mnoha motorizacích. Jeho výkon a dojezd je definován především kapacitou akumulátoru a počtem elektromotorů. V nabídce jsou akumulátory o kapacitě od 40 kWh do 100 kWh, elektromotor může být na zadní nápravě, anebo na obou nápravách pro pohon všech čtyř kol. I přes svou vysokou hmotnost (2,2 tuny) dokáží nejvýkonnější modely P85D, P90D a P100D zrychlit z 0 na 100 km/h za 3 vteřiny a v zatáčkách drží jako přibité.

Inovace v každém ohledu

Tesla ani zdaleka není jen o jízdní dynamice a lámání rychlostních rekordů. Nejdůležitějším aspektem značky, nevyjímaje Model S, je technologiemi nabitá výbava. Jízdní asistenti, autonomní řízení, kdy řidič ani nemusí řídit, infotainment, poskytující všechny moderní multimediální aplikace, a samozřejmě bezemisní jízda. Současný CEO dokonce prohlásil: „Model S jsme ve skutečnosti navrhli jako velmi důmyslný počítač na kolech. (...) Na aktualizaci automobilu pohlížíme stejným způsobem jako na aktualizaci vašeho telefonu nebo počítače.“

Pojištění vozidel pro Tesla Model S

Povinné ručení pro Teslu Model S je ze zákona povinné stejně jako pro auta se spalovacími motory. I přes to, že je pořizovací cena vyšší než klasických osobních vozů, bývá povinné ručení počítáno jako pro auta s objemem motoru pod 1000 ccm, což je velké pozitivum. Havarijní pojištění je i přes všechny jízdní asistenty vozu neméně důležité. Živelné pohromy, odcizení i vandalismus jsou stejným rizikem i pro technologicky nejvyspělejší vozy.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).