Cestovní pojištění – srovnání cen

Luxusní elektromobily. Přesně tak by se daly charakterizovat vozy právě této značky, které pokud něčím zaujmou, tak je to krásou. Samozřejmě logicky spadají i do dražšího segmentu, a tak by havarijní pojištění Tesla mělo být naprostou prioritou, pokud chceme být chráněni. A to nejenom proti nehodě a škodám, které si způsobíme. Uzavřené havarijní pojištění Tesla se totiž může vztahovat i na škody způsobené vandalem a přírodním živlem, ale také na situaci, kdy je nám naše auto odcizeno.

Důležité je porovnat si pojistky

Jelikož je tento vůz poměrně specifický, je jasné, že ne každá pojišťovna danou pojistku nabídne. I proto je vhodné to správné havarijní pojištění Tesla najít tak, že si porovnáte jednotlivé pojišťovny a vyberete tak tu, která vám vyhovuje co do samotného rozsahu, tak třeba i co do limitů plnění, které se k dané pojistce také vztahuje.

Uzavření za pár minut

A najdeme-li pomocí porovnávače pojistku takovou, kterou chceme, můžeme ji ihned uzavřít. V takovém případě totiž havarijní pojištění Tesla nevyžaduje nic jiného, než údaje o nás a o pojišťovaném voze. Poté stačí potvrzení smlouvy, provedení platby jako takové, a tím je vše hotovo a vyřízeno. A za pár minut, z pohodlí domova.


 

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 101