Povinné ručení Renault

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Kvalitní vozy dodávané v různých segmentech. To je značka Renault, která drží vysokou příčku oblíbenosti i u nás. I proto je také povinné ručení Renault hojně uzavíráno napříč všemi pojišťovnami. A uzavřít byste ho měli i vy sami. A to jak proto, že to nařizuje zákon, tak proto, že vás může ochránit. A to nejenom u nás, ale i v zahraničí. Všude tam totiž v případě nehody stačí nahlásit pojistnou událost, a pojišťovna již zajistí to, aby zaplatila škodu, kterou jste svou neopatrnou jízdou způsobili.

Na kolik vyjde?

Konkrétní cenu, kolik může povinné ručení kalkulačka Renault stát, ovlivňuje několik faktorů. Vy jako majitelé, objem motoru, ale třeba i lokalita. Stejně tak vše ovlivní i konkrétní pojišťovna. A proto pokud chcete mít povinné ručení Renault opravdu nejlevnější, je ideální volbou si ceny pojistek porovnat. To lze dnes uskutečnit za pár minut, a to samozřejmě prostřednictvím internetu, tedy online.

Co může pojistka obsahovat?

Kromě základní části, kdy povinné ručení Renault zaplatí způsobené škody, může pojišťovna nabídnout i varianty připojištění. Ideálně ve formě pojištění skla, střetu se zvěří, nebo třeba ve formě asistenčních služeb. To vše u některých může být zahrnuto také v ceně, díky čemuž je povinné ručení Renault ještě výhodnější.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.