Havarijní pojištění Renault

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny

Jste majitelem vozu této značky, nebo ho plánujete kupovat? Potom myslete na to, že se vám může výrazně vyplatit i havarijní pojištění Renault. A to jak na nový, tak i ojetý vůz. Jakmile s ním totiž nabouráte, opravu nebudete muset platit ze svého, ale zaplatí ji pojišťovna. K tomu přidejte i další situace, jako vandalství nebo přírodní živel, popřípadě i přímo krádež. To vše jsou případy, na které se správně vybrané havarijní pojištění Renault vztahuje, a které vás tak chrání před jakýmikoliv výdaji, spojenými s těmito situacemi.

Pojistku najdete za pár minut

Nejlepší cestou k výběru je samozřejmě porovnání konkrétních pojistek. Jelikož havarijní pojištění Renault lze takto vybrat online, nezabere vám více, než pár minut. A poté už stačí jenom odsouhlasit cenu a přejít k dalšímu kroku, ve kterém pojistku stejně jednoduše také sjednáte. A to bez nutnosti kamkoliv chodit.

Cena hraje velkou roli

A jelikož pojišťoven je na našem trhu velké množství, máme možnost vybrat vždy tu nejlevnější, u které poté havarijní pojištění Renault skutečně uzavřeme. Je třeba mít na paměti, že se ceny mohou poměrně výrazně lišit. Kromě ceny je ale dobré hledět i na pojistné limity, rozsah pojistky, a samozřejmě výši spoluúčasti.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).