Cestovní pojištění – srovnání cen

Jste majitelem vozu této značky, nebo ho plánujete kupovat? Potom myslete na to, že se vám může výrazně vyplatit i havarijní pojištění Renault. A to jak na nový, tak i ojetý vůz. Jakmile s ním totiž nabouráte, opravu nebudete muset platit ze svého, ale zaplatí ji pojišťovna. K tomu přidejte i další situace, jako vandalství nebo přírodní živel, popřípadě i přímo krádež. To vše jsou případy, na které se správně vybrané havarijní pojištění Renault vztahuje, a které vás tak chrání před jakýmikoliv výdaji, spojenými s těmito situacemi.

Pojistku najdete za pár minut

Nejlepší cestou k výběru je samozřejmě porovnání konkrétních pojistek. Jelikož havarijní pojištění Renault lze takto vybrat online, nezabere vám více, než pár minut. A poté už stačí jenom odsouhlasit cenu a přejít k dalšímu kroku, ve kterém pojistku stejně jednoduše také sjednáte. A to bez nutnosti kamkoliv chodit.

Cena hraje velkou roli

A jelikož pojišťoven je na našem trhu velké množství, máme možnost vybrat vždy tu nejlevnější, u které poté havarijní pojištění Renault skutečně uzavřeme. Je třeba mít na paměti, že se ceny mohou poměrně výrazně lišit. Kromě ceny je ale dobré hledět i na pojistné limity, rozsah pojistky, a samozřejmě výši spoluúčasti.


 

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 89