Povinné ručení Nissan Patrol

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Kde sjednat nejlevnější povinné ručení pro Nissan Patrol?

Nissan Patrol se na trhu objevil už v roce 1951. Původně malý třídveřový off-road postupně rostl a dnes je z něj velké SUV, do kterého se vejde až sedm cestujících. Své klíčové vlastnosti si však napříč generacemi stále udržuje a stále s ním projedete jakýmkoliv terénem.

Off-road s tradicí

První Nissan Patrol se do prodeje dostal před více než 70 lety. Všechny generace si ale udržují své základní kvality - vysokou spolehlivost a excelentní schopnosti v terénu. Díky nim se Patrol mohl účastnit slavné Rallye Dakar, kde se mu dařilo a několikrát se probil i do první desítky.

Současná generace Nissanu Patrol pojme i 7 cestujících. I přes větší rozměry a luxusní interiér je ale Patrol stále schopným off-roadem, který se neztratí ani v tom nejnáročnějším terénu.

Pokud vám Nissan Patrol padl do oka, shánění nového kusu může být v Evropě poměrně komplikované. Poslední roky se totiž model zaměřuje především na specifické trhy jako je Blízký východ, kde si cení jeho vysoké spolehlivosti a schopnosti projet jakýkoliv terén. Specifickému zaměření odpovídá i nabídka motorů, která zahrnuje pouze velké šestiválce a osmiválce s objemy 4 - 5,6 litrů. Nejsilnější z nich má výkon 428 koní.

Najděte povinné ručení pro Nissan Patrol během pár minut

Vybrat si správné povinné ručení nemusí být v Česku snadný úkol. Nabídka je velmi široká a ceny se i u podobných produktů liší. Cenu povinného ručení sice ovlivňuje především značka, model, motorizace a rok výroby vozidla spolu s historií řidiče, každá pojišťovna ale při výpočtu ceny postupuje jinak.

S hledáním vám pomůže online kalkulačka, díky které ušetříte čas i peníze. Stačí vyplnit několik údajů o vás a vašem automobilu a zobrazí se vám kompletní dostupná nabídka. Povinné ručení si poté vyberete raz dva a přes web si ho můžete také sjednat.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.