Havarijní pojištění Nissan Patrol

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

Jak vybrat havarijní pojištění pro Nissan Patrol?

Na současném automobilovém trhu nenajdete moc modelů, jejichž historie sahá až do šedesátých let 20. století. Nissan Patrol je ale jedním z nich. Výroba tohoto legendárního off-roadu totiž začala už v roce 1951 a pokračuje dodnes.

Opravdový off-road

Původní Nissan Patrol se současnému modelu příliš nepodobal. Šlo o drobný off-road připomínající americké armádní speciály Jeep. Časem ale Patrol narostl, stal se velkým a pohodlným SUV a ve své kategorii byl průkopníkem luxusních interiérů. I nejnovější modely si ale udržují off-roadovou duši.

Nissan Patrol byl dlouhé roky dostupný v třídveřovém i pětidveřovém provedení. Aktuální generaci už ale japonská automobilka Nissan nabízí pouze ve větší pětidveřové variantě. Ta na první pohled zaujme svou masivností a luxusním interiérem. V terénu jde ale stále o stejnou bestii, která si hravě poradí i s nejnáročnějšími podmínkami.

Vozu dnes nechybí ani nejnovější technologie, které zajišťují maximální pohodlí a bezpečí. V interiéru tak najdete trojici velkých displejů, klimatizované sedačky a třízónovou klimatizaci. Řízení vám zpříjemní adaptivní tempomat, systém nouzové brzdění nebo hlídání mrtvého úhlu.

Nejlepší havarijní pojištění pro Nissan Patrol hledejte online

Hledání správného havarijního pojištění není zrovna tou nejlepší zábavou. Nabízí ho spousta českých pojišťoven a ceny se mohou napříč trhem výrazně lišit. Díky online kalkulačce ale optimální havarijní pojištění najdete během chvilky. Stačí v ní vyplnit několik údajů o vás a vašem Nissanu Patrol.

Po odeslání údajů se vám zobrazí všechny dostupné nabídky. U každé z nich najdete veškeré důležité informace jako je cena, výše spoluúčasti nebo přehled služeb zahrnutých v ceně. Snadno tak najdete správné havarijní pojištění, ať už vám jde o co nejlepší cenu, nebo na něj máte specifické nároky. Vybrané havarijní pojištění si přes web můžete rovnou i sjednat.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.