840 940 940 podpora@srovnejto.cz

Srovnání povinného ručení Lancia

  • Online srovnání pojišťoven
  • Jednoduše a rychle do 2 minut
  • Zelená karta ihned na Váš email
  • Úspora až 70 %
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
6 Zákazníků zde nyní srovnává
Povinné ručení Lancia
Spočítat
ceny
AXA ČP ČSOB Hasičská vzájemná pojišťovna Slavia pojišťovna Triglav Wüstenrot

Srovnání povinného ručení Lancia

2017-04-27

Auta známá hlavně z minulosti, které však dnes nabídnou svou novou tvář. Ať už kupujete nové nebo starší, povinné ručení Lancia by mělo být samozřejmostí. A to nejenom proto, že ho ukládá zákon, ale také proto, že vám ušetří mnoho výdajů.

Nabouráte-li, zaplatí pojišťovna způsobené škody. Navíc pokud máte povinné ručení Lancia, nemusíte se bát pokuty za jízdu bez této pojistky, další postihy, nebo i příspěvky třeba do fondu nepojištěných majitelů vozů.

Kde pojistku uzavřít?

Nejlépe u vás doma, a to prostřednictvím internetu. Jedině tak budete mít jistotu, že povinné ručení Lancia bude skutečně nejvýhodnější na trhu. A to jenom díky tomu, že si porovnáte jednotlivé pojišťovny, které dnes v České republice figurují. Poté už stačí vybrat tu pravou, uvést základní údaje o vás a pojišťovaném voze, a rázem je vše kompletně hotovo, a můžete vyjet na silnice.

Připojištění se může hodit

Samozřejmě povinné ručení Lancia nemusíte uzavírat pouze ve svém základu. Povinné ručení obecně totiž nabídne i různá připojištění. Mezi ty nejznámější patří – asistenční služby, pojištění čelního skla, nebo pojištění proti srážce se zvěří, či přírodním živlům. A cokoliv z toho lze samozřejmě při online sjednání do pojistky přidat.


 

 
4.87 na základě 550 hodnocení. 5
Povinné ručení si u nás právě srovnávají 2 lidé

Hodnocení našich zákazníků

Daniel hodnotí:
100%

"Jestli chcete ušetřit dost peněz na pojištění, tak tohle fakt dobrá cesta"

Eva P. hodnotí:
100%

"Je super, že kvůli pojištění nového auta nemusím běhat po městě, ale můžu si ho sjednat doma a je to za chvilku hotové"

Mluví se o nás a charita

Čtěte náš blog a zjistěte víc

Archiv článků
Nejlevněší povinné ručení
za 2 minuty online
6 Zákazníků zde nyní srovnává