Cestovní pojištění – srovnání cen

Auta známá hlavně z minulosti, které však dnes nabídnou svou novou tvář. Ať už kupujete nové nebo starší, povinné ručení Lancia by mělo být samozřejmostí. A to nejenom proto, že ho ukládá zákon, ale také proto, že vám ušetří mnoho výdajů.

Nabouráte-li, zaplatí pojišťovna způsobené škody. Navíc pokud máte povinné ručení Lancia, nemusíte se bát pokuty za jízdu bez této pojistky, další postihy, nebo i příspěvky třeba do fondu nepojištěných majitelů vozů.

Kde pojistku uzavřít?

Nejlépe u vás doma, a to prostřednictvím internetu. Jedině tak budete mít jistotu, že povinné ručení Lancia bude skutečně nejvýhodnější na trhu. A to jenom díky tomu, že si porovnáte jednotlivé pojišťovny, které dnes v České republice figurují. Poté už stačí vybrat tu pravou, uvést základní údaje o vás a pojišťovaném voze, a rázem je vše kompletně hotovo, a můžete vyjet na silnice.

Připojištění se může hodit

Samozřejmě povinné ručení Lancia nemusíte uzavírat pouze ve svém základu. Povinné ručení obecně totiž nabídne i různá připojištění. Mezi ty nejznámější patří – asistenční služby, pojištění čelního skla, nebo pojištění proti srážce se zvěří, či přírodním živlům. A cokoliv z toho lze samozřejmě při online sjednání do pojistky přidat.


 

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 90