Havarijní pojištění Lancia

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítej ceny

Každý vůz je třeba chránit před základními situacemi, a ani u této automobilky a jejích vozů to není výjimkou. Pokud některý model vlastníte, mělo by být havarijní pojištění Lancia prioritou, a to ať už je váš vůz jeden z novějších, nebo starších. Vždy totiž budete mít jednu jistotu, a to proplacení škod, a tedy případné opravy. Na co se havarijní pojištění Lancia vztahuje primárně, je jasné – jsou to škody způsobené nehodou. Mimo to ale mezi další rozsah spadají třeba přírodní živly, vandalismus, ale také krádež vašeho vozu, a to z garáže, ale i parkoviště před domem.

Co ovlivňuje cenu?

Ne vždy je cena pojistky stejná. Pokud bychom se podívali na to, proč může být havarijní pojištění Lancia různé, ovlivňuje ho několik faktorů. Jedná se hlavně o hodnotu vozu, ale stejně tak i o výše spoluúčasti. Čím je nižší, tím je vyšší pojistka. Dalším faktorem je ale i volba konkrétní pojišťovny. Ty se totiž mohou lišit řádově i v tisících. A to měsíčně.

Nejlevnější pojistky najdeme na internetu

Jak ale jít za tou nejlevnější cenou? Velmi jednoduše, a to porovnáním jak jednotlivých pojistek, tak i jednotlivých pojišťoven. Díky tomu dosáhneme jediného, a to faktu, že havarijní pojištění Lancia bude obsahovat vše, co chceme, a zároveň bude nejlevnější.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).