840 940 940 podpora@srovnejto.cz

Výhodné havarijní pojištění Lancia

  • Online srovnání
  • Vše vyřídíte pohodlně od PC
  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma
  • Úspora až 70 %
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
4 Zákazníků zde nyní srovnává
Havarijní pojištění Lancia
Spočítat
ceny
AXA ČSOB Slavia pojišťovna Triglav

Výhodné havarijní pojištění Lancia

2017-07-28

Každý vůz je třeba chránit před základními situacemi, a ani u této automobilky a jejích vozů to není výjimkou. Pokud některý model vlastníte, mělo by být havarijní pojištění Lancia prioritou, a to ať už je váš vůz jeden z novějších, nebo starších. Vždy totiž budete mít jednu jistotu, a to proplacení škod, a tedy případné opravy. Na co se havarijní pojištění Lancia vztahuje primárně, je jasné – jsou to škody způsobené nehodou. Mimo to ale mezi další rozsah spadají třeba přírodní živly, vandalismus, ale také krádež vašeho vozu, a to z garáže, ale i parkoviště před domem.

Co ovlivňuje cenu?

Ne vždy je cena pojistky stejná. Pokud bychom se podívali na to, proč může být havarijní pojištění Lancia různé, ovlivňuje ho několik faktorů. Jedná se hlavně o hodnotu vozu, ale stejně tak i o výše spoluúčasti. Čím je nižší, tím je vyšší pojistka. Dalším faktorem je ale i volba konkrétní pojišťovny. Ty se totiž mohou lišit řádově i v tisících. A to měsíčně.

Nejlevnější pojistky najdeme na internetu

Jak ale jít za tou nejlevnější cenou? Velmi jednoduše, a to porovnáním jak jednotlivých pojistek, tak i jednotlivých pojišťoven. Díky tomu dosáhneme jediného, a to faktu, že havarijní pojištění Lancia bude obsahovat vše, co chceme, a zároveň bude nejlevnější.


 

 
4.62 na základě 779 hodnocení. 5
Havarijní pojištění si u nás právě srovnávají 2 lidé

Hodnocení našich zákazníků

Petr N. hodnotí:
100%

"Pojistil jsem si u vás auto. Všechny informace byly přehledný a to, že jsem nemusel nikde běhat, je prostě bomba. Pokud si budu kupovat nový auto, je jasný, že si ho příště pojistím zase u vás. Díky moc."

Tereza S. hodnotí:
100%

"Vážně bezva způsob, jak srovnat a sjednat pojištění z pohodlí domova, díky čemuž získáte čas navíc a ušetříte peníze"

Mluví se o nás a charita

Čtěte náš blog a zjistěte víc

Archiv článků
Nejlevněší havarijní pojištění
za 2 minuty online
4 Zákazníků zde nyní srovnává