Bez plynu se dnes téměř neobejdeme. Kromě toho, že nám může dobře posloužit, nám však může i ublížit. Rizikem je únik plynu, na který je třeba dávat pozor. Jakékoliv netěsnosti mohou být rizikem a vést až k výbuchu. Zjistit případné úniky může nejenom náš čich, ale může to být také detektor v našem bytě, nebo detektor, který dnes využívají plynaři. A to jak k lokaci místa, tak i k preventivním kontrolám.


Únik plynu může mít vliv i na naši spotřebu
Pokud se jedná o únik plynu za plynoměrem, je více než jasné, že i za tento plyn platíme. Je proto třeba mu zamezit. Také je dobré využít nejlevnějšího dodavatele a platby za plyn minimalizovat. Náš porovnávač vám umožní najít toho pravého rychle, jednoduše a online. Stačí znát adresu místa odběru, stejně jako využití plynu, ale také celkovou roční spotřebu. To vše cenu za jednotku ovlivňuje.


Nová přípojka i změna dodavatele
Naše kalkulačka plynu je vhodná jak pro ty, kteří zřizují novou přípojku, tak i pro ty, kteří plánují změnu samotného dodavatele. v obou případech platí, že volbou nejlevnějšího v lokalitě lze ušetřit i několik tisíc ročně. Samozřejmě po porovnání lze toho pravého ihned oslovit a vše jednoduše vyřídit. Často také dokola a online.