Využívat plyn můžeme v domácnostech, stejně jako ve firmách. Co nás pří výběru správného dodavatele zajímá nejvíce, to je cena. Za odebranou jednotku plynu , kterou naměříme pomocí plynoměru. S kalkulátorem plynu najdete levnějšího dodavatele během pár minut, a to z pohodlí domova. Samozřejmě nezávazně a rychle, jelikož porovnání cen nemusí trvat déle, než pár vteřin.

porovnání cen plynu


S kalkulátorem plynu najdete levnějšího dodavatele během pár minut i vy
Co k plnohodnotnému nezávaznému porovnání budete potřebovat? V podstatě stačí lokalita přípojky, plánovaná roční spotřeba a také informace o tom, na co budete plyn využívat. To vše stačí k tomu, abyste našli jak konkrétní dodavatele v oblasti, tak i jejich ceny. Ty samozřejmě nejsou orientační, jelikož půjde o přesné ceny a tarify, za které budete moci plyn odebírat i vy sami.


Změna je snadná
Jakmile zjistíte, kolik můžete ušetřit, není problémem daného dodavatele oslovit a poptat jeho služby. Řada z nich se postará o veškerou administrativu, a to ať už jde o vytvoření smluv, nebo podání výpovědi u stávajícího dodavatele. Je-li toto váš případ, musíme upozornit, že výměna dodavatele dnes probíhá v administrativní rovině a rozvody, stejně jako kvalita plynu zůstává jakkoliv nezměněna.