Povinné ručení Subaru

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Kupujete nový nebo ojetý vůz této značky? Potom je nezbytností i povinné ručení Subaru, které musíte mít uzavřeno za všech okolností. A to v případě, kdy s vozem vyjedete na naše, ale i evropské silnice.

Samozřejmě povinné ručení Subaru může mít mnoho variací, ale ta hlavní za vás bude platit škody, které můžete na svých cestách při nehodách způsobit. V mnoha případech mohou jít do milionů i deseti milionů, a tak se pár tisíc investovaných do pojistky vyplatí.

Kolik pojištění stojí?

Důležité je zmínit, že povinné ručení Subaru rozhodně nemá pevnou sazbu. Konkrétní cena se odvíjí od typu auta a objemu motoru, vás jako pojištěnce, ale i pojišťovny. A jelikož ty lze dnes velmi snadno porovnat, lze zjistit, že rozdíly mohou být i v tisícovkách měsíčně. I takto výhodné či nevýhodné může povinné ručení Subaru být. I proto by měl být prioritou fakt, že je třeba vybrat vždy tu nejvýhodnější.

Co se může hodit?

Kromě zmíněného základu pojistky se ale mohou hodit třeba i různá připojištění, které může povinné ručení Subaru mít. Příkladem je třeba pojištění čelního skla, nebo asistenční služby. Neméně oblíbená jsou ale rizika spojená se srážkou zvířetem nebo s přírodním živlem.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).