Povinné ručení Subaru

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Kupujete nový nebo ojetý vůz této značky? Potom je nezbytností i povinné ručení Subaru, které musíte mít uzavřeno za všech okolností. A to v případě, kdy s vozem vyjedete na naše, ale i evropské silnice.

Samozřejmě povinné ručení Subaru může mít mnoho variací, ale ta hlavní za vás bude platit škody, které můžete na svých cestách při nehodách způsobit. V mnoha případech mohou jít do milionů i deseti milionů, a tak se pár tisíc investovaných do pojistky vyplatí.

Kolik pojištění stojí?

Důležité je zmínit, že povinné ručení Subaru rozhodně nemá pevnou sazbu. Konkrétní cena se odvíjí od typu auta a objemu motoru, vás jako pojištěnce, ale i pojišťovny. A jelikož ty lze dnes velmi snadno porovnat, lze zjistit, že rozdíly mohou být i v tisícovkách měsíčně. I takto výhodné či nevýhodné může povinné ručení Subaru být. I proto by měl být prioritou fakt, že je třeba vybrat vždy tu nejvýhodnější.

Co se může hodit?

Kromě zmíněného základu pojistky se ale mohou hodit třeba i různá připojištění, které může povinné ručení Subaru mít. Příkladem je třeba pojištění čelního skla, nebo asistenční služby. Neméně oblíbená jsou ale rizika spojená se srážkou zvířetem nebo s přírodním živlem.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.