Cestovní pojištění – srovnání cen

Jedny z nejoblíbenějších vozů na trhu, a to pro nízkou spotřebu, ale i cenu. S tím jde často ruku v ruce i povinné ručení Hyundai, které taktéž bývá velmi levné. A to, i pokud kromě základu využíváte i různá připojištění. A ty nejčastější? Třeba pojištění předního skla, nebo asistenční služby. Ty jsou samozřejmě jistým nadstandardem, jelikož základní povinné ručení Hyundai samozřejmě zaručí, že zaplatí vámi způsobené škody – na majetku i na zdraví.

Vybrat lze opravdu tu nejlevnější

A i když vám vaše oblíbená pojišťovna nabídne příznivou cenu, obecně platí, že povinné ručení Hyundai lze ještě snížit. Stačí si vybrat ještě levnější pojišťovnu, což je dnes poměrně snadné. Pomohou vám k tomu různé kalkulačky a porovnávače, díky kterým přesně zjistíte, kolik budete ročně za povinné ručení Hyundai, s ohledem na váš konkrétní vůz, platit.

Sjednat pojistku je snadné

Jestliže vás poté daná cena skutečně upoutá, můžete ji ihned využít a pojistku sjednat právě prostřednictvím internetu, tedy online. V tomto směru vyžaduje povinné ručení Hyundai pouze údaje z technického průkazu a údaje o majiteli nebo provozovateli vozidla. Poté stačí pár kliků, odsouhlasení smlouvy, a pojistka je za pár minut zařízena.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 91