Povinné ručení Ferrari

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Ani těm nejluxusnějším vozům se nevyhýbá povinnost mít vůz pojištěn. Proto by povinné ručení vozu Ferrari mělo být tím hlavním, co po koupi uděláte. Pojistka je zákonem nařízena a slouží k tomu, abyste případné způsobené škody nemuseli platit ze své vlastní kapsy. Od toho zde bude samotná pojišťovna. Navíc v případě takto luxusního vozu by povinné ručení Ferrari určitě mělo počítat i s řadou dalších asistenčních služeb, nebo pojistných produktů, které ochrání vůz i vás samotné.

Pojišťovnu vyberete snadno

Ne každá pojišťovna je ale schopna povinné ručení Ferrari uzavřít a nabídnout. Chcete-li mít jistotu, raději vybírejte online, prostřednictvím porovnávačů. Nejenom, že tak porovnáte konkrétní služby, ale také i konkrétní ceny, které se právě k vašemu italskému hřebci budou vztahovat. A i pokud peníze zase tolik neřešíte, přece jenom byste měli chtít za danou částku odpovídající servis.

Pojistku uzavřete přes internet

V souvislosti s porovnáním je třeba říci i to, že pojistku takto jednoduše také uzavřete. Stejně jako u dalších vozů, i povinné ručení Ferrari může být uzavřeno za pár minut. Stačí k tomu technický průkaz vozu, schválení smlouvy a vytištění provizorní zelené karty. A pokud vše splníte, můžete vyrazit vstříc rychlé a neopakovatelné jízdě.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.