Cestovní pojištění – srovnání cen

Ani těm nejluxusnějším vozům se nevyhýbá povinnost mít vůz pojištěn. Proto by povinné ručení vozu Ferrari mělo být tím hlavním, co po koupi uděláte. Pojistka je zákonem nařízena a slouží k tomu, abyste případné způsobené škody nemuseli platit ze své vlastní kapsy. Od toho zde bude samotná pojišťovna. Navíc v případě takto luxusního vozu by povinné ručení Ferrari určitě mělo počítat i s řadou dalších asistenčních služeb, nebo pojistných produktů, které ochrání vůz i vás samotné.

Pojišťovnu vyberete snadno

Ne každá pojišťovna je ale schopna povinné ručení Ferrari uzavřít a nabídnout. Chcete-li mít jistotu, raději vybírejte online, prostřednictvím porovnávačů. Nejenom, že tak porovnáte konkrétní služby, ale také i konkrétní ceny, které se právě k vašemu italskému hřebci budou vztahovat. A i pokud peníze zase tolik neřešíte, přece jenom byste měli chtít za danou částku odpovídající servis.

Pojistku uzavřete přes internet

V souvislosti s porovnáním je třeba říci i to, že pojistku takto jednoduše také uzavřete. Stejně jako u dalších vozů, i povinné ručení Ferrari může být uzavřeno za pár minut. Stačí k tomu technický průkaz vozu, schválení smlouvy a vytištění provizorní zelené karty. A pokud vše splníte, můžete vyrazit vstříc rychlé a neopakovatelné jízdě.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 100